تحلیل بیت‌ کوینتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز، ۱۲ مهر ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین امروز را در ارزیدو دنبال کنید. تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل بیت کوین به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

نزدیک شدن قیمت بیت کوین به ۲۰ هزار دلار می‌تواند باعث افزایش بیشتر قیمت شود.

 

تحلیل بیت کوین در تایم فریم روزانه

قیمت بیت کوین به آرامی بالاتر از ۱۹۵۰۰ دلار در برابر دلار آمریکا حرکت می‌کند. اگر قیمت بیت کوین بالای ۱۹۶۰۰ دلار و ۲۰۰۰۰ دلار بسته شود، می‌تواند یک افزایش ثابت را آغاز کند. بیت کوین به خوبی بالاتر از سطوح حمایتی خود یعنی ۱۹۲۰۰ دلار و ۱۹۰۰۰ دلاری باقی ماند. قیمت بالای ۱۹۴۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. یک خط روند صعودی کلیدی با پشتیبانی نزدیک به قیمت ۱۹,۴۵۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD شکل می گیرد. اگر حرکت واضحی بالاتر از سطح ۱۹۷۰۰ دلار وجود داشته باشد، این جفت می‌تواند یک افزایش ثابت را آغاز کند.

 

قیمت بیت کوین به طور مداوم افزایش پیدا می کند

قیمت بیت کوین بالاتر از سطح ۱۹۰۰۰ دلار قوی باقی ماند. قیمت بیت کوین حتی تا ۱۸۹۳۷ دلار نیز معامله شد ولی افزایش ثابتی را آغاز کرد. حرکتی بالاتر از سطوح ۱۹۱۵۰ دلار و ۱۹۲۰۰ دلار وجود دارد. قیمت توانست سطح ۵۰ درصدی فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی را از نوسان ۲۰۱۷۷ دلار به پایین ۱۸۹۳۷ دلار کاهش دهد. همچنین حرکتی بالاتر از منطقه مقاومت ۱۹۵۰۰ دلاری برای حرکت به منطقه مثبت کوتاه مدت وجود داشت.

قیمت بیت کوین اکنون بالای ۱۹۴۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. همچنین یک خط روند صعودی کلیدی با پشتیبانی نزدیک به ۱۹۴۵۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار آمریکا (با توجه به داده Tradingview.com) شکل می‌گیرد.

در روند صعودی، مقاومت بعدی نزدیک به سطح ۱۹۷۰۰ دلار است. این نزدیک به سطح ۶۱.۸% اصلاح فیبوناچی از حرکت نزولی از ۲۰۱۷۷ دلار به پایین ۱۸۹۳۷ دلار است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک منطقه ۲۰۰۰۰ دلاری است. حرکت واضح به بالای مقاومت ۲۰۰۰۰۰ دلاری ممکن است، شروع یک افزایش تازه باشد. در مورد ذکر شده، قیمت حتی می‌تواند از منطقه مقاومت ۲۰۲۰۰ دلار نیز فراتر رود. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۰۵۰۰ دلاری است.

 

تحلیل بیت کوین

 

کاهش دوباره BTC؟

اگر بیت کوین نتواند از محدوده مقاومتی ۱۹۷۰۰ دلاری بالا برود، امکان دارد یک روند نزولی جدید را آغاز کند. حمایت فوری در سمت نزولی نزدیک به منطقه ۱۹۴۰۰ دلاری است. پس از آن حمایت بعدی نزدیک به منطقه ۱۹۰۰۰ دلاری است. اما حمایت اصلی نزدیک به ۱۸۵۰۰ دلار است که کمتر از آن امکان دارد، کاهش عمده‌ای را به همراه داشته باشد. در مورد ذکر شده، ممکن است قیمت به سمت حمایت ۱۷۵۰۰ دلار نیز کاهش یابد.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

بررسی اندیکاتورها در تحلیل بیت کوین

MACD ساعتی: MACD اکنون در منطقه صعودی سرعت می گیرد.

RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی): RSI برای جفت ارز BTC/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطوح حمایتی: ۱۹,۴۰۰ دلار و پس از آن ۱۹,۲۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۱۹۷۰۰ دلار، ۲۰۰۰۰ دلار و ۲۰۵۰۰ دلار.

 

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا