تحلیل بیت کوین امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

بیت کوین برای حرکت به سمت سقف باکس آماده می‌شود.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین به شدت زیر حمایت ۳۰۵۰۰ دلار کاهش یافت. BTC حتی قبل از ظهور گاوها به زیر ۲۹۵۰۰ دلار رسید. قیمت پایین نزدیک به ۲۹۳۷۵ دلار تشکیل شده است و قیمت در حال افزایش است.

  • بیت کوین تمام ضررهای خود را کاهش می‌دهد و بالای منطقه مقاومت ۳۰۵۰۰ دلار معامله می‌شود.
  • قیمت بالای ۳۰۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • اگر منطقه مقاومت ۳۱۰۰۰ دلاری را پاک کند، این جفت می‌تواند شتاب صعودی به دست آورد.
  • یک خط روند صعودی کلیدی با پشتیبانی نزدیک به ۳۰۵۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) شکل می‌گیرد.

تحلیل بیت کوین 12 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

به بالای سطح مقاومت ۳۰۲۰۰ دلار بازگشته است. یک شکست بالاتر از سطح ۵۰% فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از نوسان ۳۱۲۷۶ دلار تا ۲۹۳۷۵ دلار بود. همچنین حرکتی بالاتر از منطقه مقاومت ۳۰۵۰۰ دلاری وجود داشت. بیت کوین بالای ۳۰۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته ساده معامله می‌شود. همچنین یک خط روند صعودی کلیدی با پشتیبانی نزدیک به ۳۰۵۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت BTC/USD شکل می‌گیرد.

مقاومت فوری نزدیک به سطح ۳۰۸۲۰ دلار است. این نزدیک به سطح ۷۶.۴% فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از نوسان ۳۱,۲۷۶ دلار تا ۲۹۳۷۵ دلار است. اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۳۱۰۰۰ دلار است که بالاتر از آن حرکت صعودی قیمت افزایش می‌یابد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۱۲۵۰ دلار است. شکست صعودی بالای مقاومت ۳۱۲۵۰ دلار ممکن است بیت کوین را به ۳۲۰۰۰ دلار برساند. هر گونه سود بیشتر می‌تواند درها را برای حرکت به سمت منطقه مقاومت ۳۲۵۰۰ دلاری باز کند.

اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۳۰۸۲۰ دلاری را از بین ببرد، می‌تواند کاهش دیگری را آغاز کند. حمایت فوری در سمت نزولی نزدیک به سطح ۳۰۵۵۰ دلار و خط روند است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۰۲۰۰ دلار است که زیر آن ممکن است به سمت حمایت ۲۹۹۵۰ دلار افت کند. هر ضرر بیشتر ممکن است در کوتاه مدت قیمت را به سمت منطقه ۲۹۵۵۰ دلاری سوق دهد.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI در تایم فریم چهار ساعته بالاخره توانست بالای ۵۲.۸۰ یعنی خط میانگین ۱۴ روزه خودش تثبیت دهد. حال اگر تثبیت دهد و بالای ۵۸ حرکت کند، می‌تواند افزایش بیشتری را تا منطقه اشباع خرید پیش برود. اما اگر بالای ۵۰ تثبیت نشود، می‌تواند ریزش بیشتر را تجربه کند و به زیر ۵۰ نفوذ کند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 12 تیر 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۳۰۵۰۰ دلار و پس از آن ۳۰۲۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۳۰۸۲۰۰ دلار، ۳۱۰۰۰ دلار و ۳۱۲۵۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر توانسته خط روند صعودی خودش را شکسته و در حال حاضر پولبک می‌زند. پس انتظار داریم ادامه روند ریزشی را داشته باشیم. در صورتی که زیر ۷.۰۹ درصد تثبیت دهیم، می‌توان انتظار ۷.۰۲ درصد تا ۶.۹۸ درصد را داشت. اگر زیر این محدوده تثبیت شود، منطقه بعدی و تارگت بعدی این شاخص ۶.۷۰ درصد خواهد بود.

تحلیل روزانه بیت کوین 12 تیر 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار خط روند نزولی خود را شکسته است. در ادامه مسیر صعودی خود را از ۱۰۱.۴۵ شروع کرده است. عبور از  ۱۰۳.۲۶ می‌تواند افزایش خوبی را تجربه کند. در این شرایط ۱۰۳.۹ می‌تواند مقاومت بعدی شاخص دلار باشد. واکنش به این ناحیه بسیار اهمیت دارد و می‌تواند ادامه ریزش یا صعود را به تحلیل بکشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 12 تیر 1402

 

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا