تحلیل بیت کوین امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

الگوی تکراری حرکت قیمت بیت کوین را می‌تواند به سطوح پایین‌تر برساند.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین تلاش کرد تا از مقاومت ۳۰۰۰۰ دلاری عبور کند. اما بیت کوین شکست خورد و به سمت منطقه حمایتی ۲۸۴۰۰ دلاری کاهش یافت.

  • بیت کوین در حال تلاش برای افزایش سرعت بالاتر از سطوح مقاومت ۲۹۴۰۰ و ۲۹۵۰۰ دلاری است.
  • قیمت زیر ۲۹۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • اگر بالاتر از منطقه حمایتی ۲۷۸۵۰ دلار باقی بماند، این جفت ارز می‌تواند افزایش جدیدی را آغاز کند.
  • یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۲۸۹۵۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار آمریکا (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی کوینکس) در حال شکل گیری است.

تحلیل بیت کوین 11 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین برای حرکت به بالای منطقه مقاومت ۲۹۲۰۰ دلار سرعت گرفت. با این حال، بیت کوین تلاش کرد تا در منطقه مثبت بالای سطوح مقاومت ۲۹۴۰۰ و ۲۹۵۰۰ دلار باقی بماند. گاوها در نزدیکی منطقه مقاومت ۳۰۰۰۰ دلاری مبارزه کردند. سقف قیمتی در نزدیکی ۲۹۹۷۵ دلار شکل گرفت و قیمت شروع به کاهش دوباره کرد. حرکتی به زیر سطوح حمایتی ۲۹۵۰۰ و ۲۹۲۰۰ دلاری وجود داشت. قیمت پایین نزدیک به ۲۸۳۶۰ دلار تشکیل شده است و قیمت اکنون در حال تثبیت ضرر است.

قیمت بیت کوین زیر ۲۹۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته ساده معامله می‌شود. همچنین یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۲۸۹۵۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD شکل می‌گیرد. مقاومت فوری نزدیک به سطح ۲۸۷۵۰ دلار است. به سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی کاهش اخیر از ۲۹۹۷۵ دلار تا ۲۸۳۶۰ دلار نزدیک است. مقاومت اصلی بعدی در نزدیکی منطقه ۲۹۰۰۰ دلاری و خط روند قرار دارد.

اولین مقاومت اصلی نزدیک به ۲۹۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است. این نزدیک به سطح ۵۰% اصلاح فیبوناچی در کاهش اخیر از ۲۹۹۷۵ دلار تا ۲۸۳۶۰ دلار است. بسته شدن بالاتر از مقاومت ۲۹۲۰۰ دلاری می‌تواند بیت کوین را به ۲۹۵۰۰ دلار برساند. هر گونه سود بیشتر می‌تواند درها را برای آزمایش مانع کلید در ۳۰۰۰۰ دلار باز کند.

اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۲۹۲۰۰ دلاری را از بین ببرد، می‌تواند به حرکت خود ادامه دهد. حمایت فوری در نزولی نزدیک به سطح ۲۸۴۰۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۷۸۵۰ دلاری است که در زیر آن قیمت ممکن است به سمت منطقه حمایتی ۲۷۲۰۰ دلار کاهش یابد. هر ضرر بیشتر بیت کوین را در کوتاه مدت به ۲۶۵۰۰ دلار برساند.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص DXY امروز، هفته خود را صعودی آغاز کرد. اولین مقاومت شاخص دلار ۱۰۱.۴۱ است. اما اگر این مقاومت شکسته شود و به مقاومت ۱۰۱.۸۲ برسد، می‌تواند ۱۰۲.۲۴ را نیز ببیند. البته با توجه به هفته جاری که اخبار اقتصادی مهم خواهد آمد و این می‌تواند دست خوش حرکت‌های شارپی برای شاخص دلار شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 11 اردیبهشت 1402

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر دیروز نوسانات زیادی را رقم زد. ۶.۸۶ درصد کفی بود که رقم خورد و سپس تا ۷.۰۸ درصد بالا رفت. اما امروز از ۷ درصد رشد خود را آغاز کرد. سپس تا ۷.۲۱ درصد افزایش را تجربه کرد و باعث ریزش بیشتر بیت کوین شد. ۷.۱۱ درصد همچنان نقطه مهمی برای دامیننس تتر محسوب می‌شود. تثبیت بالای این نقطه می‌تواند تا ۷.۳۴ درصد و ۷.۵۱ درصد نیز ادامه پیدا کند.

تحلیل بیت کوین امروز 11 اردیبهشت 1402

 

نمودار RSI بیت کوین

شاخص قدرت نسبی (RSI) که عرضه و تقاضا را در بازار نشان ‌می‌دهد؛ در تایم فریم روزانه برای جفت ارز BTC/USD اکنون بالای ۵۰ قرار گرفته است.

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۸۴۰۰ دلار و پس از آن ۲۷۸۵۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۹۰۰۰ دلار، ۲۹۲۰۰ دلار و ۳۰۰۰۰ دلار.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا