تحلیل بیت کوین امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

حرکت صعودی بیت کوین از Parabolic Curve Pattern پیروی می‌کند.

 

تحلیل امروز بیت کوین

در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) حرکت قیمت همچنان در یک مثلث در حال نوسان است. با توجه به فشردگی صورت گرفته می‌توان انتظار داشت، حرکت بعدی بیت کوین شکست این مثلث باشد. حال در این حالت دو گزینه روی میز داریم: با احتمال بیشتر اگر بیت کوین بتواند مثلث را از بالا بشکند، ۲۹۵۰۰ دلار و ۳۱۰۰۰ دلار اولین مقاومت‌هایی هستند که قیمت باید از این محدوده عبور کند. در این صورت می‌توان به ۳۱۶۰۰ و ۳۲۰۰۰ دلار امیدوار بود و سود خوبی را از این حرکت صعودی گرفت.

تحلیل بیت کوین 10اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

در محدوده ۳۰۰۰۰ دلار تا ۳۲۰۰۰ دلار اوردرهای فروش زیادی وجود دارد که می‌تواند قیمت را از این حوالی ریجکت کنند و باعث حرکت نزولی شتاب‌دار به سمت ۲۸۰۰۰ دلار و ۲۵۰۰۰ دلار رقم بزند. در صورتی که مثلث از پایین شکسته شود، ۲۸۹۰۰ دلار و ۲۸۵۴۰ دلار تارگت‌های اولیه خواهند بود. در صورتی که ریزش ادامه‌دار باشد می‌تواند تا ناحیه ۲۷۲۰۰ دلار و در نهایت ۲۶۵۰۰ دلار ریزش را تجربه کند.

اما نکته مهم اعلام نرخ بهره در ۳ می می‌باشد. این تاریخ بسیار مهم است و می‌تواند باعث نوسانات شدید در بازار شود. پس این حرکت رنج می‌تواند تا اون تاریخ ادامه‌دار باشد و حرکت اصلی در آن زمان اتفاق بی‌افتد. پس حواستان به اعلام نرخ بهره آمریکا در ۳ می باشد.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص DXY امروز تغییراتی را ثبت نکرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر در حال درگیری با خط روند خود است. در این ناحیه می‌توان شکست را از دامیننس تتر انتظار داشت. اما تا وقتی در این حدوده ۶.۹۹ درصد درحال نوسان است، نمی‌توان انتظار حرکت خاصی داشت. شکست اصلی نزولی وقتی رخ خواهد داد که دامیننس تتر ۶.۹۷ درصد و ۶.۹۲ درصد را بشکند. آن‌وقت می‌توان انتظار حرکت صعودی بیت کوین را داشت.

اما اگر به سمت بالا حرکت دامیننس تتر ادامه پیدا کند، باید از مقاومت‌های پیش روی خود در حوالی ۷.۰۶ درصد و ۷.۱۱ درصد عبور کند تا اصلاح قیمتی بیت کوین رخ دهد.

تحلیل بیت کوین امروز 10 اردیبهشت 1402

 

نمودار RSI بیت کوین

شاخص قدرت نسبی (RSI) که عرضه و تقاضا را در بازار نشان ‌می‌دهد؛ در تایم فریم روزانه برای جفت ارز BTC/USD اکنون بالای ۵۵ قرار گرفته است.

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۹۰۰۰ دلار و پس از آن ۲۸۹۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۹۳۵۰ دلار، ۲۹۸۰۰ دلار و ۳۰۰۰۰ دلار.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا