تحلیل بیت کوین امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

۲۷۰۰۰ دلار سطح حمایتی جدیدی برای بیت کوین خواهد بود. آیا اصلاح عمیق‌تر خواهد شد؟

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین بالاتر از حمایت ۲۷۵۰۰ دلاری است. بیت کوین می‌تواند افزایش جدیدی را آغاز کند مگر اینکه حرکت واضحی وجود داشته باشد و به زیر ۲۷۵۰۰ دلار بسته شود.

  • بیت کوین همچنان منطقه پشتیبانی کلیدی ۲۷۵۰۰ دلاری را در اختیار دارد.
  • قیمت بالای ۲۷۵۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • در صورت شکسته شدن بالاتر از منطقه مقاومتی ۲۸۰۰۰ دلاری، جفت می‌تواند افزایش جدیدی را آغاز کند.
  • یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۲۷۸۵۰ دلار در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) در حال شکل گیری است.

تحلیل بیت کوین 10 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین پس از این‌که نتوانست منطقه مقاومت ۲۸۵۰۰ دلاری را پاک کند، اصلاح نزولی را آغاز کرد. بیت کوین به زیر سطح ۲۸۲۰۰ و ۲۸۰۰۰ دلار رفت. همچنین افتی به زیر سطح ۲۷۸۰۰ دلار داشت؛ اما گاوها در نزدیکی حمایت ۲۷۵۰۰ دلار فعال بودند. قیمت پایین نزدیک به ۲۷۵۵۹ دلار تشکیل شده است و قیمت در حال حاضر در حال تثبیت است. قبلاً آزمایشی برای سطح ۵۰% فیبوناچی اصلاحی کاهش اخیر از ۲۸۰۴۵ دلار به پایین ۲۷۵۵۹ دلار انجام شده بود.

قیمت بیت کوین اکنون بالای ۲۷۵۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. همچنین یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۲۷۸۵۰ دلار در نمودار ساعتی جفت BTC/USD شکل می‌گیرد. مقاومت فوری در صعود نزدیک به سطح ۲۷۸۵۰ دلار و خط روند است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۸۰۰۰ دلار یا سطح ۷۶.۴% فیبوناچی اصلاحی کاهش اخیر از نوسان ۲۸۰۴۵ دلار به پایین ۲۷۵۵۹ دلار است.

شکست صعودی و بسته شدن بالای ۲۸۰۰۰ دلار می‌تواند، شروع یک افزایش ثابت به سمت ۲۸۵۰۰ دلار باشد. اگر گاوها بتوانند منطقه مقاومت ۲۸۵۰۰ دلاری را پاک کنند ممکن است قیمت را به سمت منطقه مقاومت ۲۹۲۰۰ دلاری بفرستند. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به ۲۹۵۰۰ دلار است که بالاتر از آن ممکن است قیمت به سمت مقاومت ۳۰۰۰۰ دلار افزایش یابد.

اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۲۸۰۰۰ دلاری را از بین ببرد، می‌تواند به حرکت نزولی خود ادامه دهد. حمایت فوری در نزولی نزدیک به سطح ۲۷۵۵۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۷۵۰۰ دلاری و SMA 100 ساعته است که در زیر آن قیمت ممکن است شروع به کاهش مداوم کند. در این مورد ذکر شده، قیمت می‌تواند به سمت حمایت ۲۷۰۰۰ دلار کاهش یابد.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI نشان می‌دهد، در تایم ۱ ساعته به کف ۲۸ رسیدیم و می‌توان انتظار واکنش مثبت را در قیمت بیت کوین داریم.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 10 خرداد 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۶۸۰۰ دلار و پس از آن ۲۷۱۲۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۷۲۰۰ دلار، ۲۷۵۰۰ دلار و ۲۸۳۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر همچنان در بلاتکلیفی به سر می‌برد و باید منتظر شکست ۷.۳۹ درصد به پایین باشیم. در این صورت تارگت بعدی ۷.۳۱ درصد خواهد بود. در این شرایط می‌توان انتظار داشت تا حوالی ۷.۲۸ درصد نیز ریزش ادامه پیدا کند.

تحلیل روزانه بیت کوین 10 خرداد 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار فعلا حمایت کانال صعودی خودش را دارد. اما به نظر امروز می‌تواندد ریزش را آغاز کند. این در شرایطی است که ۱۰۴ می‌تواند به عنوان مقاومت عمل کند. در صورتی که ۱۰۳.۸ را به سمت پایین بشکند تائیدیه می‌دهد برای ریزش بیشتر. پس باید منتظر خروجش از کانال صعودی باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 10 خرداد 1402

 

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا