اخبار بیت‌ کوین

آدرس بیت کوین فراتراز ۸۳۰۰۰۰، سرمایه گذاران خرد رشد کرده

داده های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode نشان دهنده افزایش قابل توجه تعداد آدرس های بیت کوینی است که بیش از ۱ بیت کوین دارند. نگه داشتن حداقل ۱ بیت کوین رکورد جدید ۸۳۶۹۲۲ را ثبت کرده است.

حداقل با توجه به آدرس‌های نسبتاً کوچک، به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران خرد در حال بازگشت به بازار بیت‌کوین هستند. آدرس‌هایی که حداقل ۰.۰۱ بیت کوین دارند نیز در حال افزایش بوده و به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی ۹,۹۸۹,۵۵۷ رسیده‌اند.

بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان، در ۱۰ می برای مدت کوتاهی به ۲۹,۷۳۱ دلار سقوط کرد و به پایین ترین قیمت خود از ژوئیه ۲۰۲۱ رسید در حالی که پایین ترین قیمت سالانه را برای سال ۲۰۲۲ ثبت کرد. در زمان انتشار، بیت کوین با ۳.۸۲ درصد کاهش در قیمت ۳۱,۶۶۷ دلار معامله می شد. ۲۴ ساعت گذشته، به ازای CoinMarketCap.

بر اساس داده های IntoTheBlock IntoTheBlock In/Out of Money، بیت کوین تقریباً ۵۵ درصد از بالاترین رکورد خود در نوامبر کاهش یافته است و ۴۷ درصد از دارندگان بیت کوین اکنون بی پول یا زیر آب هستند.

Terra UST، در حال حاضر، همچنان یک بحث محبوب در بین سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال است، زیرا بنیاد Luna Terra روی میلیاردها دلار بیت کوین قرار دارد. TerraUSD از ۱ دلار مورد نظر خود کاهش یافت و در ۱۰ می به ۰.۶۱ دلار کاهش یافت.

روز دوشنبه، گارد بنیاد لونا گفت که ۷۵۰ میلیون دلار بیت‌کوین به شرکت‌های تجاری وام می‌دهد تا «به محافظت از میخ UST کمک کنند»، در حالی که ۷۵۰ میلیون دلار دیگر برای خرید بیت‌کوین بیشتر «با عادی شدن شرایط بازار» وام داده خواهد شد.

این شرکت در یک توییت بعدی اضافه کرد که ۳۷۰۰۰ بیت کوین به ارزش بیش از یک میلیارد دلار را با نرخ فعلی برای وام برداشته است.

در یک نکته مثبت، نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور، گفت که این کشور روز دوشنبه ۵۰۰ بیت کوین دیگر را به قیمت ۱۵.۳۷ میلیون دلار خریداری کرده است و از افت ناگهانی قیمت برای افزودن به دارایی های ارزهای دیجیتال خود استفاده کرده است.

السالوادور از زمان پذیرش بیت کوین به عنوان ارز قانونی در ماه سپتامبر، ۱۰ خرید ارز دیجیتال انجام داده است. آخرین خرید بیت کوین آن در ژانویه اتفاق افتاد که ۴۱۰ بیت کوین را با قیمت متوسط ​​۳۶۵۸۵ دلار خریداری کرد.

امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا