Bitcache منحل شد

Bitcache، یک استارت آپ کریپتویی تحت حمایت کیم داتکام، به دلیل هزینه‌های قانونی پرداخت نشده منحل شده است. فیل کریگ، وکیل اوکلند که تا سپتامبر ۲۰۲۰ به عنوان مدیر Bitcache فعالیت می‌کرد، گزارش شده است که در ۲۴ می برای انحلال استارت آپ درخواست داده است.

 

هزینه‌های حقوقی پرداخت نشده Bitcache

یک استارت‌آپ کریپتویی مستقر در نیوزلند که قبلاً توسط مدافع و کارآفرین برجسته کریپتو کیم داتکام تبلیغ می‌شد، طبق گزارش‌ها به دلیل هزینه‌های قانونی پرداخت نشده منحل شده است. طبق گزارش اتاق خبر، صاحبان استارت‌آپ معروف به Bitcache با تصمیم انحلال مخالفت نکرده‌اند.

 

انحلال این استارت‌آپ، که کیم داتکام آن را به عنوان پلتفرمی که شیوه پرداخت دستمزد تولیدکنندگان محتوای آنلاین را متحول می‌کند، تحسین کرد، بیش از شش سال پس از راه‌اندازی آن اتفاق افتاد. فیل کریگ، وکیل اوکلند که تا سپتامبر ۲۰۲۰ به عنوان مدیر Bitcache فعالیت می‌کرد، گزارش شده است که در ۲۴ می برای انحلال استارت آپ درخواست داده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا