سهم بازار بایننس ایالات متحده کاهش میابد

سهم بازار شعبه ایالات متحده بایننس در بحبوحه سرکوب مداوم توسط تنظیم‌کننده اوراق بهادار آمریکا کاهش یافته است. بر اساس داده‌های جدید، صرافی رمزارز ایالات متحده Coinbase که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) نیز مورد شکایت قرار گرفته است، نیز تحت تأثیر قرار گرفته است.

 

طبق گزارش Kaiko، سهم بازار ایالات متحده بایننس به ۱.۵٪ کاهش یافت

دعوی با SEC به Binance US، واحد آمریکایی بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان آسیب وارد می‌کند. بر اساس گزارش ارائه‌دهنده داده‌های بازار دارایی‌های دیجیتال Kaiko، سهم این پلتفرم اکنون تنها ۱.۵ درصد از حجم معاملات هفتگی در صرافی‌های ایالات متحده است.

 

این تحقیق نشان داد که این میزان از ۸.۲ درصد در ابتدای سال ۲۰۲۳ کاهش یافته است. بلومبرگ در گزارشی خاطرنشان کرد که این کاهش قابل توجه در یک لحظه دشوار برای شعبه بایننس در ایالات متحده رخ می‌دهد که با مشتریانی که وجوه را برداشت می‌کنند و شرکای پرداختی که پشتیبانی را قطع می‌کنند، سروکار دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا