مجوز نظارتی بایننس در بریتانیا لغو شد

رگولاتور مالی بریتانیا درخواست بایننس برای لغو مجوزهای نظارتی خود در بریتانیا را تایید کرده است. این اقدام در حالی صورت می‌گیرد که صرافی ارزهای دیجیتال پیشرو در جهان اقداماتی را برای تمرکز بر بازارهای اروپایی کمتر در بحبوحه نظارت‌های نظارتی و پیش از قوانین جدید ارزهای دیجیتال اروپا انجام می‌دهد.

 

FCA می‌گوید بایننس دیگر مجاز به ارائه فعالیت‌ها و محصولات تحت نظارت در بریتانیا نیست

شرکت تابعه Binance در بریتانیا، Binance Markets Limited (BML)، اخیراً درخواست لغو مجوز قانونی خود را ارائه کرده است. در ۷ ژوئن، اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) اعلام کرد که این درخواست در ۳۰ می ۲۰۲۳ تکمیل شده است.

 

با توجه به ثبت خدمات مالی FCA، نهادی که قبلاً توسط تنظیم‌کننده مجوز داده شده بود، بایننس دیگر نمی‌تواند فعالیت‌ها و محصولات تنظیم شده را ارائه دهد.

 

این سازمان در به‌روزرسانی تعاملات خود با این شرکت اعلام کرد:

پس از اتمام لغو مجوزها، شرکت دیگر توسط FCA مجاز نیست.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا