پیشنهاد صرافی بایننس برای محدود کردن SEC رد شد

تلاش بایننس برای جلوگیری از بیانیه‌های عمومی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مبنی بر اینکه صرافی کریپتو با دارایی‌های مشتریان ایالات متحده رفتار نادرست داشته است، توسط قاضی ناظر بر پرونده اجرایی آن رد شد. یکی از رئیس‌های سابق اجرای اینترنت SEC هشدار داد که این طرح ممکن است مقامات جنایی را وادار کند تا هر اقدامی را که قصد دارند در رابطه با بایننس انجام دهند، در صورت وجود، تسریع کنند.

 

قاضی درخواست بایننس علیه SEC را رد کرد

درخواست بایننس علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) روز دوشنبه توسط قاضی امی برمن جکسون رد شد. این درخواست به عنوان بخشی از پرونده‌ای مطرح شد که در آن SEC، بایننس، مدیر عامل Changpeng Zhao (CZ) و Binance US را به نقض قوانین اوراق بهادار متهم کرد.

 

صرافی ارزهای دیجیتال با ارسال درخواستی از قاضی جکسون، از رگولاتور اوراق بهادار از بیان اظهارات عمومی مبنی بر سوء استفاده بایننس و ژائو با دارایی‌های مشتریان مستقر در ایالات متحده جلوگیری کند. صرافی ارزهای دیجیتال استدلال می‌کند که SEC شواهدی مبنی بر هرگونه ادعای تلفیقی ارائه نکرده است و نگرانی‌هایی را مبنی بر اینکه بیانیه‌های تنظیم‌کننده خطر آسیب رساندن به هیئت منصفه را ایجاد می‌کند، مطرح کرده است. بایننس از قاضی خواست تا یک قانون رفتار حرفه‌ای در واشینگتن دی‌سی را اجرا کند که وکیل را از بیان اظهارات غیرقانونی گمراه‌کننده که می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر روند دادرسی داشته باشد، منع می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا