پلتفرم جدید معاملاتی بایننس در ژاپن

صرافی جهانی ارزهای دیجیتال بایننس می‌گوید که یک پلتفرم تجارت کریپتوی جدید برای ساکنان ژاپن ایجاد کرده است که تابستان امسال در دسترس خواهد بود. به گفته صرافی، صرافی جدید به طور کامل با مقررات ارزهای دیجیتال ژاپن مطابقت خواهد داشت و در ابتدا تعداد محدودی توکن را مبادله خواهد کرد.

 

بایننس پلتفرم جدیدی برای تجارت کریپتو برای کاربران ژاپنی ایجاد کرده است

صرافی جهانی ارزهای دیجیتال بایننس اعلام کرده است که در تابستان امسال یک پلتفرم تجارت کریپتو محلی را برای ساکنان ژاپن راه‌اندازی می‌کند.

 

بایننس نوشت:

ما خوشحالیم که اعلام کنیم یک پلتفرم جدید برای ساکنان ژاپن ایجاد کرده ایم تا به طور کامل با مقررات محلی مطابقت داشته باشد.

 

پلتفرم جدید تابستان امسال در دسترس خواهد بود. ما تاریخ راه‌اندازی را اعلام خواهیم کرد و جزئیات بیشتری را در ماه‌های آینده ارائه خواهیم کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا