تحلیل بایننس‌کوین، همچنان در کانال صعودی ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

باری دیگر با تحلیل بایننس‌کوین در خدمت شما هستیم.

ارز دیجیتال بایننس کوین این روز‌ها جزو معدود پروژه‌هایی است که با توجه به ریزش ۶۸ درصدی از از سقف تاریخی خود، همچنان در کانال صعودی قرار دارد، حتی از نظر نسبت ریزش از سقف‌های قیمتی نیز بایننس کوین بهتر از بسیاری از رمز‌ارز‌ها عمل کرده است. کانال تاریخی بایننس کوین که در تحلیل‌های گذشته رسم کرده بودیم همچنان پا برجاست و تاکنون موفق به نگهداشتن قیمت شده است.

 

چارت هفتگی بایننس کوین
چارت هفتگی بایننس کوین

 

اندیکاتور‌های بایننس کوین نیز نسبت به دیگر رمز‌ارز‌ها اوضاع بهتری دارند، RSI کف تاریخی تشکیل نداده و حتی هنوز وارد منطقه ترسناک اشباع نیز نشده است. ( ورود به منطقه گاهی اوقات حرکت نزولی را شدید‌تر می‌کند). اندیکاتور نیز Stochastic نیز همانند RSI وارد منطقه اشباع و کف‌های تاریخی نشده که نشانه نسبتا خوبی است. در صورت وقوع واگرایی در این اندیکاتور‌ها اوضاع بازار کمی بهتر می‌تواند باشد.

  • خروج RSI از روند نزولی بلند مدت خوب بهترین نشانه‌ صعودی در بازار می‌تواند باشد.
  • در شرایط کنونی صبر کردن تا مشخص شدن تکلیف بازار بهترین تصمیم است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا