تحلیل بایننس کوین، شکست حمایت کلیدی ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۴۰۱، بایننس کوین که چیزی بیش از یک ماه در حال تثبیت بالای حمایت کلیدی ۲۹۰ دلار بود، دیروز همگام با ریزش همگانی بازار با ریزش مواجه شده و حمایت خود را از دست داد. بایننس کوین در زمان نگارش این تحلیل با قیمت ۲۳۹ دلار معامله شده و فاصله‌ای ۶۶ درصدی با سقف تاریخی خود دارد.

 

تایم فریم هفتگی بایننس کوین
تایم فریم هفتگی بایننس کوین

 

انتظار پول بک در تایم روزانه را از بایننس کوین داریم. درصورت تایید شکست حمایت بعدی BNB در قیمت ۲۰۰ دلار قرار دارد. با وجود اینکه برخی از رمز‌ارز‌ها به قیمت‌های ۲ سال پیش خود برگشتند، ارز دیجیتال بایننس کوین همچنان با اختلاف زیادی نسبت به قیمت دو سال پیش خود ایستاده است. همین امر نشان از قدرتمند بودن ارز بایننس کوین است.

اندیکاتور RSI و MACD کاملا گارد نزولی داشته و قدرت خرس‌های بازار را نشان می‌دهند. روند نزولی RSI در تایم فریم هفتگی همچنان پا برجاست و نشانی از برگشت در آن نیست.

  • وضعیت روانی بازار به فاز ناامیدی و تسلیم در حال نزدیک شدن است. البته فراموش نباید کرد که فاز تسلیم آخرین مرحله بازار خرسی است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا