تحلیل هفتگی بایننس کوین (BNB) ۲ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بایننس کوین نسبت به هفته گذشته از اوضاع بهتری برخوردار است. حمایت کلیدی ۳۰۰ دلار موفق به جلوگیری از ریزش بیشتر شده و تا‌کنون قیمت بالای حمایت تثبیت داده است. در صورتی که قیمت موفق به تثبت کامل شود، بایننس کوین وارد فاز انباشت و کف‌سازی خواهد شد.

تحلیل تایم فریم روزانه بایننس کوین
تحلیل تایم فریم روزانه بایننس کوین

 

همانطور که تصویر دیده می‌شود، بایننس کوین در یک کانال صعودی تاریخی قرار دارد. از BNB کمتر از یک دلار تا نزدیک ۷۰۰ دلار. بایننس کوین با ثبیت بالای حمایت ۳۰۰ دلار می‌تواند انباشت و کف‌سازی خود را آغاز کند، این کف سازی تا جایی می‌تواند ادامه پیدا کند که قیمت به کف کانال برخورد کرده و سپس به بالا پرتاب شود.

  • درصورت شکست حمایت ۳۰۰ دلار، حمایت بعدی در قیمت ۱۶۰ دلار که کف کانال است وجود دارد.

 

نمای هفتگی بایننس کوین
نمای هفتگی بایننس کوین‌‍‎۳۱۲

 

در تایم فریم هفتگی، میانگین متحرک ۲۰۰ دوره‌ای را می‌بینیم که تقریبا با خط روند کف کانال مماس شده است.  این اتفاق نشان‌دهنده معتبر بودن کانال صعودی است. اگر بایننس کوین بتواند در همین محدوده فاز انباشت خود را شروع کند، قیمت با ادامه دادن حرکت ساید باعث بالا کشیده شدن میانگین متحرک و در نهایت صعود قیمت خواهد شد.

  • بایننس کوین یکی از ارزشمند‌ترین کوین‌های بازار است. قیمت ۳۰۰ دلار برای خرید بایننس کوین قیمت ارزنده‌ای است. این ارزدیجیتال تارگت‌های قیمتی بالای ۱۰۰۰ دلار را در خود دارد.
  • تقسیم سرمایه و خرید پله‌ای می‌تواند بهترین راهکار برای مدیریت ریسک و سرمایه‌ باشد، با خرید بایننس کوین در هر ریزش قیمت، سرمایه‌گذاری کم ریسکی خواهید داشت.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا