تحلیل بایننس‌کوین، هفته‌‍‌های فرسایشی، ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

بایننس‌کوین، بزرگترین آلتکوین بازار پس از اتریوم، هفته‌هاست که در یک روند خنثی به سر می‌برد. بایننس کوین، کاملا مطابق به تحلیل‌های قبلی در حال ادامه کف‌سازی است. تا حدودی فاز انباشت بایننس کوین تایید شده و این محدوده می‌تواند کف قیمتی بایننس باشد. انتظار داریم این حرکت سایید برای ماه‌های آینده همچنان ادامه داشته باشد تا بایننس کوین به کف کانال تاریخی خود برخورد کند.

 

تحلیل روزانه بایننس کوین
تحلیل روزانه بایننس کوین

 

اندیکاتور RSI در یک محدوده تراکمی در حال نوسان است. تاکنون محدوده ۵۰ به‌عنوان مقاومت قوی عمل کرده، با این حال نفوذ RSI به بالای محدوده ۵۰ یکی از مهم‌ترین نشانه‌های مثبت برای بایننس کوین است. 

 

نمای هفتگی بایننس کوین
نمای هفتگی بایننس کوین

 

کانال تاریخی و سناریو احتمالی بایننس در تایم فریم هفتگی بهتر دیده می‌شود. در نمای بلند مدت RSI درگیر یک روند نزولی طولانی مدت است. خروج RSI از این روند نزولی می‌تواند اولین نشانه صعود در آینده باشد.

 

  • درحال حاضر بایننس کوین برای سرمایه‌گذاری ارزنده است.
  • مدیریت سرمایه و رعایت حد ضرر از واجبات یک سرمایه‌گذاری است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا