تحلیل بایننس کوین، تلاش گاو‌ها برای عبور از مقاومت، ۱۰ مرداد ۱۴۰۱

خریداران ارز دیجیتال بایننس کوین، شدیدا در تلاش هستند تا مقاومت استلاتیک ۲۸۵ دلاری را از سر راه بردارند. هرچند این مقاومت محکم‌تر از آن است که به این راحتی‌ها شکسته شود، با این حالا گاو‌ها لحظه‌ای دست از تلاش برنداشته‌اند. در تحلیل بایننس کوین این هفته خواهیم دید که اوضاع این ارز دیجیتال چگونه است و در صورت شکست مقاومت چه پدیده‌ای رخ خواهد داد.

 

نمودار روزانه بایننس کوین
نمودار روزانه بایننس کوین

 

تلاش گاو‌ها در تصویر مشخص است. با توجه به کندل‌های سبز قوی، احتمال عبور بایننس کوین از این سد وجود دارد. در این صورت مقاومت بعدی BNB در قیمت ۳۳۵ دلار قرار خواهد داشت. انتظار داریم، پس از برخورد به آن، بایننس کوین مدتی وارد فاز ساید و تثبیت بالای سطح ۲۸۵ دلاری شود.

در صورت عدم شکست مقاومت، بایننس کوین باری دیگر نزولی شده و حداقل تا خط  روند کانال صعودی خود ریزش خواهد کرد.

اندیکاتور RSI همچنان صعودی است و روند‌ خود را حفظ کرده است. این اندیکاتور می‌تواند مامنتوم کافی برای عبور از مقاومت را برای بایننس کوین به ارمغان بی‌آورد. اما در صورتی که خط روند صعودی RSI شکسته شود، احتمال اینک ضعف در خریدار به وجود آید بسیار بالا خواهد بود.

  • اگر قصد خرید بایننس کوین را دارید، بهتر است تا تثبیت قیمت و واکنش مقاومت به قیمت صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا