خروج بایننس از بازار کانادا

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، روز جمعه اعلام کرد که به طور فعال از بازار کانادا خارج می‌شود. این شرکت از رگولاتورهایی که با آنها کار کردند تشکر کرد و گفت که بازار کانادا کوچک است.

 

بایننس به دلیل دستورالعمل‌های نظارتی از کانادا خارج شد

 

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس تصمیم گرفته است از بازار کانادا خارج شود. این شرکت خاطرنشان کرد که کشور اصلی موسس آن است و دلیل تصمیم خود را راهنمایی‌های نظارتی ذکر کرد. بایننس ادعا می‌کند که فضای نظارتی جدید در کانادا، امکان فعالیت کسب و کار ارز دیجیتال این کشور را در این کشور کمتر می‌کند.

 

بایننس روز جمعه در توییتی نوشت:

متأسفانه، امروز اعلام می‌کنیم که بایننس به سایر کسب‌وکارهای برجسته ارزهای دیجیتال برای خروج فعالانه از بازار کانادا ملحق خواهد شد.

 

حساب رسانه اجتماعی پلتفرم معاملاتی اضافه کرد:

متأسفانه، راهنمایی‌های جدید مربوط به استیبل کوین‌ها و محدودیت‌های سرمایه‌گذار ارائه‌شده به صرافی‌های کریپتو باعث می‌شود که در حال حاضر بازار کانادا دیگر برای Binance قابل دوام نباشد. ما این تصمیم را تا جایی که می‌توانیم به تعویق انداختیم تا راه‌های معقول دیگری را برای محافظت از کاربران کانادایی خود کشف کنیم، اما مشخص شد که هیچ کدام وجود ندارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا