تحلیل بایننس کوین، نبرد گاو‌‍‌ها و خرس‌ها، ۲۰ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال پرقدرت بایننس کوین، رمز‌ ارزی که با وجود ریزش‌ها همچنان کانال صعودی تاریخی خود را حفظ کرده است. در تحلیل بایننس کوین خواهیم دید که گاو‌ها و خرس‌ها چطور در حال مبارزه در محدوده کف کانال صعودی هستند. خرس‌ها فشار فروش ایجاد کرده و گاو‌ها در حال تلاش برای حفظ کانال صعودی هستند. در صورت شکست کانال از کف، بایننس کوین اوضاع خوبی نخواهد داشت، علاوه بر از دست دادن رتبه خود در بازار، تا سطح ۱۳۰ دلار نیز می‌تواند ریزش کند.

 

نمای روزانه بایننس کوین
نمای روزانه بایننس کوین

 

همانطور که در تصویر مشخص است، قیمت بارها به کف کانال برخورد کرده و حمایت شده. همچنان قیمت باری دیگر گارد نزولی گرفته تا کف کانال را امتحان کند. در صورتی که این‌بار نیز گاو‌ها موفق به حمایت و تخلیه فشار فروش شوند. احتمال صعود بایننس کوین تا بالای مقاومت ۲۸۰ دلار نیز وجود دارد.

روند صعودی اندیکاتور خوش‌بینی‌ها نسبت به قدرت خریداران را افزایش داده، و احتمال حمایت شدن قیمت نیز بیشتر از شکست کف کانال است.

بایننس کوین پروژه قدرتمندی است، این پروژه به واسطه پشتیبانی که توسط بزرگترین صرافی دنیا، یعنی بایننس دارد، آینده درخشانی را به خود اختصاص داده است. اگر دیدگاه بلند مدت برای سرمایه‌گذاری دارید، خرید بایننس کوین در این قیمت‌ها بسیار ارزنده است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا