تحلیل بایننس کوینتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل بایننس کوین، تلاش برای حفظ کانال صعودی، ۴ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بایننس کوین که در تحلیل هفته گذشته از کانال نزولی خود خارج شده بود، در حال تلاش برای ورود مجدد به داخل کانال است. کانالی که از ابتدای تولد این رمز‌ارز همراه آن بوده است. اگر خریداران موفق شوند بایننس کوین را باری‌دیگر بالای سطح ۲۸۰ دلار تثبیت کنند، اوضاع برای این رمزارز امیدوار کننده‌تر خواهد شد. اما اگر این صعود موقت نقش پول بک را بازی کند و قیمت زیر سطح مقاومتی تثبیت کند، بایننس کوین با افزایش فشار فروش و ریزش بیشتر همراه خواهد شد. باید دید که معامله‌گران چه مسیری برای آینده این رمز ارز انتخاب خواهند کرد. هم‌اکنون قیمت بایننس کوین در حدود ۲۷۳ دلار معامله‌ می‌شود. برای بررسی دقیق‌تر تا پایان تحلیل بایننس کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال بایننس کوین

همانطور که گفتیم بایننس کوین در موقعیت حساسی قرار گرفته است. سطح فعلی می‌تواند نقش سرنوشت‌سازی را برای این رمز ارز ایفا کند. اگر بایننس کوین بتواند خود را بالای ۲۸۰ دلار بکشاند می‌توان امید داشت که فاز کف‌سازی نهایی و آماده‌سازی برای صعود‌‌های آینده شروع خواهد شد. اما اگر این سطح از دست  برود، بایننس کوین می‌تواند حتی تا ۱۲۰ دلار نیز نزول کند.

سطوح حمایتی بایننس کوین متشکل است از: سطح ۲۴۵ دلار، سطح ۱۹۵ دلار و در نهایت ۱۲۰ دلار.

و مقامت‌های آن نیز عبارتند است: سطح ۲۸۰ دلار و بعد از ۳۳۰ دلار.

 

تحلیل بایننس کوین
تحلیل بایننس کوین

 

اندیکاتور RSI اما کم رمق نشان داده است. ظاهرا قصد تثبیت زیر سطح ۵۰ را دارد که می‌تواند نشان از قدرت برتر خرس‌ها داشته باشد. ادامه نزول RSI به ریزش قیمت کمک خواهد کرد و فعلا این اندیکاتور هیچ سیگنال صعودی‌ از خود صادر نکرده است. پس بهتر است در معاملات خود نهایت دقت‌ را به‌خرج دهید.

  • برای خرید بایننس کوین عجله نکنید، بهتر است صبر کنید تا قیمت خود را تثبیت کند، بالای مقاومت فعلی یا در سطوح حمایتی پایین‌تر.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا