تحلیل بایننس کوین، واکنش به مقاومت کلیدی! ۳ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بایننس کوین، پس گذراندن روز‌‍‌های سبز در ماه گذشته، با شروع ماه جدید به  مقاومت کلیدی خود برخورد کرده است. مقاومت ۲۶۰ دلار سد محکمی برای این ارز دیجیتال است. در تحلیل بایننس کوین این هفته بررسی خواهیم کرد که چقدر احتمال برای گذر این سطح وجود دارد. همچنین در صورت اصلاح حمایت‌های قیمت کجا هستند؟ اگر شما نیز از علاقه‌مندان به بایننس کوین هستید تا پایان این  تحلیل همراه ما باشید.

 

نمودار روزانه بایننس کوین
نمودار روزانه بایننس کوین

 

برخورد قیمت به مقاومت کلیدی بایننس کوین در تصویر مشخص است. گاو‌ها در برخورد اول موفق به شکست سطح نشده‌اند. چیزی در حدود یک هفته است که قیمت زیر مقاومت نوسان کرده و خریداران در تلاش برای عبور از این سطح هستند، با وجود اینکه عبور بایننس از این سطح بهترین سناریو ممکن است، اما احتمال وقوع آن کمتر است.

اندیکاتور RSI در حساس‌ترین نقطه خود قرار گرفته است. این نمودار پس از طی کردن یک روند صعودی قوی، به خط روند حمایتی رسیده است. حمایت RSI در این منطقه می‌تواند سوخت حرکت جدید بایننس برای عبور از مقاومت ۲۶۰ دلار باشد، اما اگر RSI این حمایت را از دست بدهد، امید‌ها کم رنگ‌تر خواهند شد.

در شرایطی که بیت کوین در نقطه حساسی قرار دارد، تحلیل حرکت بیت کوین به اندازه آلتکوین مد نظر اهمیت دارد، زیرا بیت کوین به تنهایی قدرت تغییر جهت کل بازار را دارد. اگر بیت کوین موفق به عبور از سطح مقاومت‌های خود بشود، اوضاع برای آلتکوین‌ها کمی امیدوار کننده‌تر خواهد بود. اما اگر بیت کوین با فشار فروش همراه شود، باری دیگر حمام خون در بازار جاری خواهد شد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا