تحلیل بایننس کوینتحلیل

تحلیل بایننس کوین، حفظ حمایت‌های کلیدی، ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

در طول تمام بازار خرسی یک سال اخیر، بایننس کوین جزو رمز‌ارز‌هایی بود که کمترین ریزش را تجربه کرد، مقداری حتی کمتر از بیت کوین. بایننس کوین همچنان در کانال صعودی تاریخی خود حرکت می‌کند و در حال حفظ حمایت‌های کلیدی است. سطح ۲۷۰ دلار که چندی پیش لمس شده بود باری دیگر از قیمت دفاع کرده و آن را به سمت بالا پرتاب کرده است. شواهد از پایان ریزش‌ها و روزنه‌ها امید صحبت می‌کند. در بایننس کوین کف‌سازی خود را در همین محدوده انجام دهد، انتظار‌ها برای  صعود آینده بیشتر خواهد شد. هم‌اکنون قیمت بایننس کوین در حدود ۲۹۳ دلار است. برای مشاهده جزئیات بیشتر تا انتهای تحلیل بایننس کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال بایننس کوین

همان‌طور که گفتیم، حفظ حمایت ۲۷۵ دلار مهم‌ترین اقدام ارز دیجیتال بایننس کوین بود. انتظار‌ها برای ریزش کمتر شده و گویی فشار فروش در حال تخلیه شدن است. احتمالا بایننس کوین یک روند خنثی را در این محدوده تشکیل دهد تا خریداران تازه‌نفس پا به میدان گذشته و روند صعودی جدید را تشکیل دهند.

 

تحلیل بایننس کوین
تحلیل بایننس کوین

 

اندیکاتور RSI کاملا صعودی شده و به محدوده بالای ۵۰ نفوذ کرده است. احتمالا پس از پول بک خود باری دیگر صعود کرده و به مامنتوم گاو‌ها کمک کند. نشانه‌های RSI نیز از پایان ریزش‌ها صحبت می‌کند. هم‌اکنون بایننس کوین به دید بلند مدت در یک موقعیت خرید مناسب قرار گرفته است.

 

  • اگر قصد خرید و سرمایه‌گذاری بلند مدت دارید، با مدیریت سرمایه و حد ضرر می‌توانید اقدام کنید.
  • کانال کنونی بسیار معتبر بوده و می‌تواند پایانی بر اصلاح بایننس کوین باشد.

 

 

امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا