تحلیل بایننس کوین،آرامش بعد از طوفان، ۶ تیر ۱۴۰۱

در تحلیل بایننس کوین قبلی، دیدم که این ارز دیجیتال به کف کانال صعودی تاریخی خود برخورد کرد!

بایننس کوین پس از برخورد به کف کانال صعودی خود، هفته گذشته روز‌های آرامی را پشت سر گذاشت. به نظر نمیاد بایننس کوین قصد خروج از کانال تاریخی خود را داشته باشد. هرچند که کلیت بازار و اوضاع اقتصادی جهانی نیز می‌تواند در قیمت این ارز دیجیتال تاثیر گذار باشد.

با وجود تبلیغات گسترده بایننس از جمله قرارداد این شرکت با فوتبالیت مشهور کریستین رونالدو و حضور در جام جهانی پیش‌رو و همچنین حمایت‌های این صرافی بزرگ از ارز بومی خود، احتمال اینکه بایننس کوین به کف قیمتی رسیده باشد بسیار بالاست.

 

تحلیل روزانه بایننس کوین
تحلیل روزانه بایننس کوین

 

همانطور که در تصویر مشخص است، بایننس کوین پس از برخورد به کف کانال به مدار صعودی بازگشته است. البته این صعود می‌تواند صرفا استراحتی برای قیمت بوده و به معنی شروع حرکت صعودی تا سقف کانال نیست.

مهم‌ترین مقاومت پیش روی باننس کوین، سطح استاتیک مشخص شده در قیمت ۲۸۰ دلار است. در صورتی این ارز دیجیتال موفق به عبور از این مقاومت شود و کف‌سازی خود را بالای ۲۸۰ دلار انجام دهد، بهترین سناریوم ممکن رقم خواهد خورد.

اندیکاتور RSI نیز به محدوده ۵۰ که بسیار مهم است نزدیک شده است. احتمال یک عبور جعلی از این سطح وجود دارد، اما انتظار تثبیت بالای ۵۰ فعلا دور از تصور است.

  • بایننس کوین جزو معتبر‌ترین ارز‌های بازار است، درکنار حمایت شرکت بایننس، این ارزدیجیتال از آینده درخشانی برخوردار خواهد بود.
تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا