بایننس ایالات متحده سپرده‌های دلاری را متوقف می‌کند

Binance US به کاربران خود اطلاع داده است که سپرده‌های دلاری به حالت تعلیق درآمده و برداشت دلار دیگر پردازش نخواهد شد. صرافی کریپتو از مشتریانش خواسته است که دلار را تا ۱۳ ژوئن برداشت کنند زیرا به یک پلتفرم معاملاتی فقط ارز دیجیتال تبدیل می‌شود. این اقدام در پی شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه صرافی ارز دیجیتال و چندین نهاد دیگر بایننس صورت گرفت.

 

بایننس ایالات متحده سپرده‌های دلاری و برداشت‌ها را به حالت تعلیق درآورد

بایننس آمریکا روز پنجشنبه در رابطه با تعلیق سپرده‌ها و برداشت‌های دلاری در پی اقدام اجرایی تهاجمی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اطلاعیه‌ای صادر کرد.

 

ناظر اوراق بهادار روز دوشنبه علیه چندین نهاد Binance، از جمله Binance Holdings که Binance.com را اداره می‌کند، شکایت کرد. شرکت وابسته در ایالات متحده، BAM Trading Services که Binance US را اداره می‌کند و مدیر عامل بایننس، Changpeng Zhao (CZ). رگولاتور روز بعد یک برنامه اقدام اضطراری را پیگیری کرد و به دنبال یک دستور منع موقت برای مسدود کردن دارایی‌های بایننس ایالات متحده بود. SEC همچنین روز سه‌شنبه علیه صرافی رمزارز Coinbase که در فهرست نزدک قرار دارد، شکایت کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا