بایننس ایالات متحده برداشت دلار را بازیابی می‌کند

بایننس ایالات متحده، شعبه ایالات متحده بزرگترین صرافی رمزارز جهان، اعلام کرد که مشکلات مربوط به برداشت دلار آمریکا (USD) را حل کرده است. پلتفرم معاملاتی که اخیراً از مسدود شدن دارایی‌های مورد درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) جلوگیری کرد، به مشتریان اطلاع داد احتمالاً خدمات برداشت مجدداً متوقف می‌شود.

 

بایننس ایالات متحده ممکن است موجودی باقیمانده دلار آمریکا را در آینده به USDT تبدیل کند

واحد آمریکایی صرافی دارایی دیجیتال پیشرو جهانی اعلام کرد که با شرکای خود برای حل و فصل تقریباً تمام برداشت‌های تاخیری USD کار کرده است. بایننس ایالات متحده به کاربران توصیه کرد درخواست‌های برداشت ناموفق قبلی را مجدداً ارسال کنند و گفت که اکثر آنها ظرف پنج روز کاری تکمیل خواهند شد.

 

در همان زمان، پلتفرم معاملاتی کریپتو توضیح داد که در حال حاضر سیستم‌های آن کاملاً فعال هستند، اما خاطرنشان کرد که انتظار دارد شرکای بانکی خود خدمات برداشت USD را در آینده نزدیک متوقف کنند.

 

این صرافی گفت:

در حالی که ما همچنان به دنبال شرکای جدید برای برقراری مجدد سپرده‌ها و برداشت‌های USD هستیم، کاربران را تشویق می‌کنیم تا از موجودی فیات دلاری خود استفاده، برداشت یا تبدیل به استیبل کوین کنند تا به تجارت کریپتو به کریپتو در پلتفرم ادامه دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا