واکنش بایننس ایالات متحده به FUD بیت کوین کش

پلتفرم ایالات متحده بایننس شایعات مربوط به ذخایر بیت کوین کش (BCH) خود را رد کرده و به مشتریان اطمینان می‌دهد که وجوه آنها امن است. روز یکشنبه، صرافی پس از تعلیق کوتاهی که به دلیل یک مشکل فنی در سیستم خودکار مدیریت جریان‌های سپرده نسبت داده شد، برداشت‌های BCH را بازسازی کرد.

 

بایننس ایالات متحده برداشت‌های BCH را در میان FUDها بازیابی می‌کند

شعبه آمریکایی بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، Binance US، به آنچه که FUD (ترس، عدم اطمینان و شک) در مورد دارایی بیت کوین کش کاربران توصیف می‌کند، پرداخت.

 

این شرکت گفت:

بایننس ایالات متحده ذخایر ۱ به ۱ را حفظ می‌کند، به این معنی که برای هر BCH که در پلتفرم ما نگهداری می‌کنید، ما یک BCH ذخیره داریم.

 

در بیانیه‌ای که روز سه‌شنبه در توییتر منتشر شد، صرافی توقف برداشت‌های BCH در هفته گذشته را با استناد به یک مشکل فنی در سیستم جمع‌آوری سپرده خود توضیح داد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا