اخبار صرافی‌ هااخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

سرویس سهامداری اتریوم بایننس ایالات متحده

بایننس ایالات متحده سرویس سهامداری اتریوم خود را راه‌اندازی کرده است که بازدهی بالاتری از نزدیک‌ترین رقبای خود دارد. در ۷ سپتامبر، Binance.US راه‌اندازی یک سرویس Ethereum Staking را اعلام کرد و به کاربران خود بازدهی اولیه سالانه (APY) 6٪ را ارائه داد. با توجه به پست Binance.US، این ویژگی جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از حداقل ۰.۰۰۱ ETH (تقریبا ۱.۶۲ دلار) شروع به پرداخت ETH کنند. مقداری بسیار قابل دسترس‌تر از ۳۲ اتریوم مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک اعتبارسنج اتریوم.

 

بایننس ایالات متحده سرویس Ethereum Staking را راه‌اندازی کرد

در حالی که برای اشتراک مستقیم از طریق شبکه اتریوم نیاز به ۳۲ ETH وجود دارد، کاربران می‌توانند با حداقل ۰.۰۰۱ اتریوم در Binance.US سهام داشته باشند. توجه به این نکته مهم است که پاداش‌های به‌دست‌آمده از طریق شرط‌بندی زمانی توزیع می‌شوند که اتریوم رویداد Merge خود را نهایی کند و از Proof of Work (PoW) به Proof of Stake (PoS) منتقل شود.

 

بایننس ایالات متحده از ادغام اتریوم و نقش آن در اکوسیستم پشتیبانی می‌کند

برایان شرودر، مدیر عامل بایننس ایالات متحده، گفت که تیم بایننس ایالات متحده از راه‌اندازی این ویژگی هیجان زده است. علاوه بر این، آنها به دنبال ایجاد پیشنهادهای جدید و جامعی هستند که ارزش بیشتری برای مشتریان به ارمغان می آورد.

 

ETH نقش مهمی در اکوسیستم گسترده‌تر Web3 ایفا می‌کند و همانطور که شبکه اتریوم به حرکت به سوی The Merge ادامه می‌دهد، ما خوشحالیم که اکنون سهام ETH را با برخی از بالاترین پاداش‌های APY در صنعت ارائه می‌کنیم. در حال حاضر، بایننس APYهای بهتری را نسبت به رقبای خود ارائه می‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا