بایننس ایالات متحده ورشکست نشدنی است

بایننس ایالات متحده گفت دارایی‌های مشتریان ۱ به ۱ پشتیبانی می‌شود و این شرکت تحت ممیزی‌های منظم قرار دارد. برایان شرودر، رئیس بایننس ایالات متحده، روز دوشنبه به دنبال‌کنندگان خود اطمینان داد که صرافی او بر خلاف برخی رقبا آماده است تا آخرین خروج مشتری را پردازش کند. او همچنین پیشنهاد موفقیت‌آمیز شرکتش را برای خرید دارایی‌های وویجر به ارزش ۱.۰۲ میلیارد دلار و پایان دادن به مراحل ورشکستگی وام‌دهنده رمزارز منحل شده در اسرع وقت گسترش داد.

 

Binance US جایگزین FTX US

شرودر روز دوشنبه در یک تاپیک توییتری تایید کرد که ۳.۵ میلیون مشتری وویجر به زودی می‌توانند به وجوه خود در پلتفرم بایننس ایالات متحده دسترسی داشته باشند. مشتریان از ماه ژوئیه قادر به دسترسی به حساب‌های خود نبوده اند، اگرچه شرکت مجوز دادگاه را برای بازگرداندن مقداری وجوه به سرمایه‌گذاران در ماه بعد دریافت کرد.

 

به گفته شرودر، پیشنهاد آنها شامل انحلال دارایی‌های دیجیتالی مشتریان برای پول نقد نمی‌شود و اجازه می‌دهد آنها رمزارزشان را حفظ کنند. وی افزود که این شرکت همیشه ذخایر ۱ به ۱ در سپرده‌های مشتریان نگهداری می‌کند، تحت ممیزی‌های منظم قرار می‌گیرد، معاملات مارجین را پیشنهاد نمی‌کند یا در معاملات اختصاصی شرکت نمی‌کند و هیچ بدهی شرکتی ندارد.

 

او نوشت:

Binance US به خوبی سرمایه‌گذاری شده است و دارایی‌های ما از بدهی‌های ما بیشتر است. همه مشتریان ما فردا می‌توانند دارایی‌های خود را برداشت کنند که این حق آنهاست و ما همچنان صدها میلیون دارایی جاری خواهیم داشت.

 

به گفته وکیل ورشکستگی FTX، صرافی رقیب به دلیل درگیر شدن در بسیاری از فعالیت‌های لیست شده شرودر از جمله مارجین با دارایی‌های مشتری در Alameda Research ورشکسته شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا