اخبار صرافی‌ هااخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاریاخبار هک و امنیت

بایننس ایالات متحده توکن AMP را حذف می کند

بایننس ایالات متحده توصیه های SEC را دنبال می کند و از ۱۵ اوت تمام عملیات با توکن AMP را متوقف می کند. زیرمجموعه آمریکایی صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در جهان، بایننس ایالات متحده، فاش کرد که دیگر از توکن Amp در پلتفرم خود پشتیبانی نخواهد کرد. این تصمیم در نتیجه پرونده اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده است که این دارایی را به عنوان یک اوراق بهادار شناسایی کرده است. تنظیم کننده مالی در مجموع ۹ توکن را نام برد که به این ترتیب طبقه‌بندی می شوند. با این حال، AMP تنها موردی است که بایننس ایالات متحده در پلتفرمش به آن دسترسی دارد.

 

رعایت قوانین

در اطلاعیه اخیر، بایننس گفت که متعهد به شفافیت و آموزش مصرف کننده است و از درخواست های نظارتی صادر شده توسط سازمان های نظارتی حمایت می کند. فرآیند لیست کردن این شرکت شامل چارچوب ارزیابی ریسک دارایی‌های دیجیتال است، ویژگی‌ای که بررسی می‌کند آیا همه توکن‌ها بر اساس الزامات قانونی لازم لیست شده‌اند یا خیر.

 

بایننس ایالات متحده علیرغم رویه بررسی دقیق خود، به عنوان یک نهاد منعطف و آماده برای برآوردن تعهدات SEC عمل می کند. هفته گذشته، این آژانس اتهامات کلاهبرداری مبنی بر تجارت داخلی را علیه مدیر سابق کوین‌بیس، Ishan Wahi، مطرح کرد. علاوه بر این، رگولاتور ۹ توکن لیست شده توسط صرافی را به عنوان اوراق بهادار شناسایی کرد.

 

بایننس ایالات متحده به سرعت واکنش نشان داد و قول داد که تنها کوینی را که بیت آنها پشتیبانی می کند از صرافی حذف کند، AMP. از ۱۵ اوت، کاربران دیگر قادر به خرید یا فروش آن نخواهند بود. این مرحله نهایی نیست زیرا شرکت فاش کرده است که می تواند توکن را تا زمانی که وضوح بیشتری در مورد طبقه‌بندی آن وجود داشته باشد بازگرداند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا