بررسی حساب‌های بایننس ایالات متحده

بر اساس گزارش جدید رویترز، بین سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰، صرافی ارز دیجیتال بایننس حساب‌های بانکی متعلق به شعبه ایالات متحده خود را کنترل می‌کرد که شامل یک سرمایه‌گذاری از مشتریان آمریکایی بود. بر اساس این گزارش، کارمندان شعبه ایالات متحده صرافی رمزارز باید از Guangying Chen مدیر Binance بخواهند تا پرداخت‌ها از جمله حقوق و دستمزد را امضا کند.

 

بایننس ایالات متحده آخرین ادعاها را رد کرد

بر اساس گزارشی، Guangying Chen، یکی از مدیران ارشد بایننس، کنترل پنج حساب بانکی متعلق به صرافی مستقل بایننس ایالات متحده را در اختیار داشت، علاوه بر این، در این گزارش آمده است که چن، که گمان می‌رود از شرکای نزدیک یکی از مدیران عامل بایننس Changpeng Zhao باشد نیز حسابی را اداره می‌کرد که وجوه مشتریان آمریکایی را نگهداری می‌کرد.

 

این گزارش که به سوابق بانکی استناد می‌کند، می‌گوید افشای جدید کاری که چن و معاونانش بین سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ انجام داده‌اند، ادعاهایی را کاهش می‌دهد که می‌گوید شعبه ایالات متحده به طور مستقل عمل می‌کرده است. برای حمایت بیشتر از این ادعا که بایننس در یک مقطع تقریباً کنترل کامل شرکت وابسته خود را داشت، این گزارش به پیام‌های شرکت اشاره می‌کند که نشان می‌دهد کارمندان بایننس ایالات متحده قبل از پردازش پرداخت‌ها برای پوشش مواردی مانند حقوق و دستمزد شرکت، به دنبال تأیید چن بودند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا