معامله یک میلیارد دلاری بایننس ایالات متحده

طبق یک پست Binance، صرافی Binance US برای به دست آوردن دارایی‌های Voyager Digital Ltd قراردادی منعقد کرده است. در این اطلاعیه توضیح داده شده است که این خرید مسیری روشن را برای بازگشایی وجوه مشتریان Voyager در اسرع وقت تعیین می‌کند.

 

بایننس فاش می‌کند که شرکت تابعه در ایالات متحده دارایی‌های Voyager Digital را به قیمت ۱ میلیارد دلار خریداری می‌کند

در پایان ژوئن ۲۰۲۲، فاش شد که Voyager Digital یک خط اعتباری به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار از Alameda Research تضمین کرد، اما تا اول ژوئیه، Voyager معاملات، سپرده‌ها و برداشت‌ها را به حالت تعلیق درآورد. Voyager متحمل ضرر قابل توجهی از Three Arrows Capital (3AC) شد، زیرا گزارش شد که ۳AC مبلغ ۶۵۵ میلیون دلار به Voyager بدهکار است.

 

در ۶ ژوئیه، Voyager برای حفاظت از ورشکستگی فصل ۱۱ درخواست داد و به نکول وام ۳AC اشاره کرد. در پایان ماه ژوئیه، شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده (FDIC) و هیئت فدرال رزرو نامه مشترکی به وویجر صادر کردند و خواستار توقف هرگونه ادعای FDIC شدند که وویجر در وب سایت خود تبلیغ کرده بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا