اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

بایننس برای مقابله با چالش‌های نظارتی

یک گروه بین‌المللی از کارشناسان با پیشینه گسترده در حاکمیت عمومی و شرکتی به صرافی جهانی ارزهای دیجیتال Binance در مورد مقررات مشاوره می‌دهند. به گفته مدیریت بایننس، این حرکت نشان‌دهنده تمرکز بایننس بر انطباق و همکاری با قانون‌گذاران است.

 

بایننس یک هیئت مشاوره جهانی برای مقابله با چالش‌های نظارتی ایجاد می‌کند

بایننس، پیشروترین صرافی دارایی دیجیتال در جهان از نظر حجم معاملات، یک هیئت مشاوره جهانی ایجاد کرده است. این پلتفرم معاملات در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت این هیئت متشکل از کارشناسان برجسته در سیاست عمومی، دولت، امور مالی، اقتصاد و حاکمیت شرکتی است.

 

صرافی توضیح داد که وظیفه اصلی هیئت مدیره مشاوره بایننس در مورد نحوه برخورد با پیچیده‌ترین مسائل نظارتی، سیاسی و اجتماعی است که کل صنعت کریپتو در حین گسترش و تکامل با آن مواجه است.

 

این هیئت جهانی به ریاست Max Baucus، سناتور و سفیر سابق ایالات متحده در چین، اخیراً در پاریس تشکیل جلسه داده است. اعضای آن از تمام نقاط جهان، از جمله اروپا، آفریقا و آمریکای جنوبی نیز در این جلسه حضور دارند. از جمله Bruno Bézard، رئیس سابق خزانه‌داری فرانسه و مشاور دولت، هیونگ رین بانگ، مشاور کمیته ریاست جمهوری کره و مدیر اجرایی سابق سامسونگ و هیوندای و هنریک دو کامپوس میرلس، رئیس سابق بانک مرکزی و وزیر اقتصاد برزیل.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا