بایننس دو دفتر در برزیل باز می‌کند

بایننس، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال از نظر حجم معامله، برنامه‌های توسعه خود را برای برزیل اعلام کرده است. این صرافی دو دفتر جدید در کشور برای میزبانی از ۱۵۰ کارمند افتتاح می‌کند که می‌توانند انتخاب کنند که آیا می‌خواهند در دفتر کار کنند یا از راه دور. این شرکت همچنین به راه‌اندازی یک کارت اعتباری در آینده اشاره کرد.

 

بایننس تیم خود را در برزیل گسترش می‌دهد

کشورهای لاتام مانند برزیل به دلیل رونقی که کریپتو در منطقه تجربه می‌کند، برای مبادلات ارزهای دیجیتال در سراسر جهان اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند. صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال بایننس اخیراً اعلام کرده است که دو دفتر جدید در این کشور افتتاح خواهد کرد. با این حال، بر اساس گزارش‌ها، کارمندان این انتخاب را خواهند داشت که در این دفاتر کار کنند یا وظایف خود را از راه دور انجام دهند.

 

درباره بایننس بیشتر بدانید.

 

طبق گزارش‌ها، دو دفتر جدید که در ریودوژانیرو و سائوپائولو مستقر خواهند شد، فضاهای مشترکی خواهند داشت که وظیفه پشتیبانی از تعداد روزافزون کارمندان Binance در برزیل را دارند. در حالی که در ابتدای سال جاری این شرکت تنها ۶۰ کارمند در آنجا داشت، این تعداد بیش از دو برابر شده و به ۱۵۰ نفر رسیده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا