از دست دادن نقل و انتقالات یورویی بایننس

ارائه‌دهنده پرداخت اعلام کرد Paysafe پشتیبانی از انتقال بانکی یورو به و از بایننس را متوقف خواهد کرد. این خبر زمانی منتشر می‌شود که بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان خود را تحت فشار تنظیم‌کنندگان و شرکای بانکی در اروپا و جاهای دیگر می‌بیند.

 

Paysafe برای توقف سپرده‌ها و برداشت‌های یورویی برای Binance

صرافی کریپتو بایننس، رهبر جهانی از نظر حجم معاملات روزانه، دسترسی به پرداخت‌ها با ارز رایج اروپایی را از دست خواهد داد که این شکست دیگری برای عملیات آن در قاره کهن است که در بحبوحه سرکوب‌های نظارتی در حوزه‌های قضایی مختلف رخ می‌دهد.

 

در بیانیه‌ای به نقل از بلومبرگ، پردازشگر پرداخت مستقر در بریتانیا، Paysafe، گفت:

پس از بررسی استراتژیک، ما تصمیم گرفتیم که ارائه راه‌حل کیف پول خود را به بایننس در سراسر منطقه متوقف کنیم.

 

این شرکت افزود:

Paysafe و Binance اکنون در تلاش هستند تا به طور متقابل یک فرآیند منظم و منصفانه را برای پایان دادن به این سرویس طی چند ماه آینده اجرا کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا