اخبار صرافی‌ هااخبار آلت‌ کوین‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

بایننس جفت‌های معاملاتی USDC را حذف می‌کند!

بایننس، بزرگترین پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، روز دوشنبه اطلاعیه‌ای صادر کرد و توضیح داد که صرافی استیبل کوین USDC را از لیست جفت‌های معاملاتی این پلتفرم حذف خواهد کرد. بایننس جزئیات بیشتری ارائه کرد، مبنی بر اینکه اگر دارایی رمزنگاری USDC را از صرافی حذف نکنید، موجودی به صورت خودکار به BUSD تبدیل می‌شود.

 

بایننس جفت‌های معاملاتی استیبل‌کوین USDC را تا پایان سپتامبر از لیست حذف می‌کند

به نظر می‌رسد بایننس دومین کوین استیبل‌کوین دلاری جهان (USDC) را که یک توکن وابسته به دلار آمریکا صادر شده توسط Centre consortium است، حذف خواهد کرد. طی اطلاعیه‌ای که روز دوشنبه منتشر شد، بایننس توضیح داد که قصد دارد در صورت عدم حذف وجوه تا ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲، مانده‌های استیبل کوین را به صورت خودکار به BUSD تبدیل کند.

 

صرافی در بیانیه‌ای اعلام کرد:

دوستان Binance، به منظور افزایش نقدینگی و کارایی سرمایه برای کاربران، بایننس تبدیل خودکار BUSD را برای موجودی‌های موجود کاربران و سپرده‌های جدید استیبل کوین‌های USDC، USDP و TUSD با نسبت ۱ به ۱ معرفی می‌کند.

 

این جفت‌ها قبل از مهلت تبدیل خودکار در ۲۹ سپتامبر حذف خواهند شد و سه روز قبل از حذف، معامله آن‌ها متوقف خواهد شد. بایننس در تاریخ ۲۶/۰۹/۲۰۲۲ ساعت ۰۳:۰۰ (UTC) جفت‌های معاملاتی اسپات زیر را حذف و معامله را متوقف می‌کند: USDC/BUSD ،USDC/USDT ،USDP/BUSD ،USDP/USDT ،TUSD/BUSD ،TUSD/USDT

 

سه روز پس از حذف این جفت‌ها، بایننس ADA/USDC، ATOM/USDC، AUD/USDC، BCH/USDC، BNB/USDC، BTC/USDC، BTTC/USDC، EOS/USDC، ETH/USDC، LINK/  USDC، LTC/USDC، SOL/USDC، TRX/USDC، WIN/USDC، XRP/USDC، ZEC/USDC، BNB/USDC، BTC/USDP، ETH/USDP، ADA/TUSD، BNB/TUSD، BTC/TUSD،  ETH/TUSD، TRX/TUSD و XRP/TUSD را نیز متوقف خواهد کرد.

 

درباره USDC بیشتر بدانید.

 

برخی از افراد در شبکه های اجتماعی از این اقدام انتقاد کردند و برخی دیگر این تصمیم را تحسین کردند. تعداد زیادی از افراد دیگر سؤال کردند که چرا بایننس این تصمیم را گرفته است. بایننس علاوه بر اینکه بزرگترین صرافی رمزارز از نظر حجم تجارت است، صادرکننده سومین استیبل کوین بزرگ، BUSD است. دارایی کریپتو وابسته به دلار ارزش بازاری در حدود ۱۹.۴۴ میلیارد دلار دارد. ارزش بازار USDC امروز ۵۱.۸۹ میلیارد دلار است که کمی کمتر از ارزش بازار تتر (USDT) در حدود ۶۷.۵۹ میلیارد دلار است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا