اظهارات بایننس درباره بخش نیجریه‌ای صرافی بایننس

Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance، گفت که Binance Nigeria Limited که اخیراً ممنوع شده است، برایش اخطار توقف صادر شده است. ژائو که از آن زمان شرکت ثبت شده در نیجریه را به عنوان یک موجود کلاهبردار نامگذاری کرده است، به دنبال‌کنندگانش گفت که هر چیزی را که در اخبار می‌خوانند باور نکنند.

 

بایننس خود را از نهاد ممنوعه نیجریه جدا می‌کند

مدیر عامل بایننس، Changpeng (CZ) Zhao، اخیراً گفت که شرکت او یک اخطار توقف علیه Binance Nigeria Limited، وابسته فرضی پلتفرم مبادلات کریپتویی صادر کرده است. در یک توییت در ۱۸ ژوئن، CZ همچنین به دنبال‌کنندگان خود گفت هر چیزی را که در اخبار می‌خوانند باور نکنند. با این حال، توییت توضیح نداد که چگونه بایننس این دستور را علیه موجودیت کلاهبردار اجرا می‌کند.

 

شفاف‌سازی رئیس بایننس در مورد رابطه صرافی ارز دیجیتال با نهاد نیجریه‌ای تنها بیش از یک هفته پس از آن صورت گرفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیجریه (NSEC) عملیات Binance Nigeria Limited در این کشور را غیرقانونی اعلام کرد. همانطور که گزارش شده است، رگولاتور نیجریه همچنین به Binance Nigeria Limited گفته است که از سرمایه‌گذاران نیجریه‌ای به هر شکلی که باشد، دست بردارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا