اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

مجوز خدمات بایننس در قزاقستان

مقامات قزاقستان مجوز فعالیت به عنوان یک پلتفرم دارایی دیجیتال و ارائه مجموعه‌ای از خدمات مرتبط را به Binance داده اند. در حالی که در مرکز مالی کشور در نورسلطان پایتخت کار می‌کند، صرافی رمزارز اجازه ثبت نام را به مشتریان دیگر کشورها نیز ارائه می‌دهد.

 

بایننس مجوز فعالیت را از قزاقستان دریافت کرد

بایننس، پیشروترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات روزانه، مجوز دائمی توسط اداره خدمات مالی آستانه (AFSA)، نهاد نظارتی که بر مرکز مالی بین‌المللی آستانه (AIFC)، مرکز مالی قزاقستان، نظارت دارد را دریافت کرده است.

 

این مجوز به بایننس اجازه می‌دهد تا خدمات خود را به عنوان یک اپراتور پلتفرم دارایی دیجیتال گسترش دهد و از AIFC مجوزی دریافت کرد که به عنوان یک ارائه دهنده خدمات نگهبانی برای مشتریان جهانی کار کند. مرکز مالی در نورسلطان پایتخت قزاقستان، آستانا سابق، مستقر است.

 

درباره صرافی بایننس بیشتر بدانید.

 

این حرکت پس از کسب تایید اولیه بایننس در ماه اوت انجام شد. صرافی توضیح داد که مجوز دائمی به آن وضعیت یک پلتفرم تنظیم شده در قزاقستان را می‌دهد. بایننس با رعایت انطباق و کنترل‌های امنیتی، اکنون می‌تواند سپرده‌ها و برداشت‌های پول فیات، تبدیل به ارزهای رمزنگاری شده و ارائه ذخیره‌سازی و مبادله معاملات برای دارایی‌های کریپتو را پردازش کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا