اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

بایننس به دنبال مجوز برای ورود مجدد به بازار ژاپن

صرافی کریپتو بایننس ظاهراً به دنبال ورود مجدد به بازار ارزهای دیجیتال ژاپن است. این شرکت چهار سال پیش پس از اینکه رگولاتور مالی این کشور هشدار داد که بایننس به طور غیرقانونی و بدون مجوز فعالیت می‌کند، از ژاپن خارج شد.

 

بایننس می‌خواهد به ژاپن بازگردد

بلومبرگ روز دوشنبه به نقل از افراد آشنا گزارش داد که صرافی کریپتو بایننس چهار سال پس از خروج از این کشور به دنبال مجوز بازگشت به بازار ارزهای دیجیتال ژاپن است.

 

به گفته یکی از افراد، دلایل کلیدی در پس علاقه مجدد بایننس به ژاپن، رویکرد نظارتی آسان‌تر دولت ژاپن به ارزهای دیجیتال و پتانسیل قابل توجه برای رشد کاربران است.

 

سخنگوی Binance به این نشریه گفت که این شرکت متعهد به همکاری با تنظیم‌کننده‌ها و سیاست‌گذاران برای شکل دادن به سیاست‌هایی است که از مصرف‌کنندگان محافظت می‌کند، نوآوری را تشویق می‌کند و صنعت ما را به جلو می‌برد. با این حال، این سخنگو در مورد درخواست‌های مجوز خاص اظهار نظر نکرد و خاطرنشان کرد که نظر دادن در مورد هر گونه مکالمه با تنظیم‌کننده‌ها نامناسب است.

 

 

بایننس در سال ۲۰۱۸ پس از اخطار رگولاتور ارشد مالی ژاپن، آژانس خدمات مالی (FSA) در مورد فعالیت بدون مجوز، از بازار ارزهای دیجیتال ژاپن خارج شد. در ژوئن سال گذشته، بایننس اخطار دیگری از FSA دریافت کرد که در آن مجدداً تاکید شد که این صرافی بدون ثبت نام به مشتریان ژاپنی خدمات مبادلات رمزنگاری ارائه می‌کند.

 

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا