امروز بایننس ۸ میلیارد دلار برداشت را شاهد بود!

Changpeng Zhao مدیر عامل Binance گفت که موج درخواست‌های خروج سرمایه مشتری کاهش یافته است و اطمینان می‌دهد که نهاد در گذشته با تقاضاهای بالاتر کنار آمده است. ژائو در رابطه با برداشت‌های چند میلیاردی اخیر کاربران از بایننس گفت که به نظر می‌رسد اوضاع تثبیت شده است.

 

داده‌های CryptoQuant نشان می‌دهد که برداشت‌ها در ۱۳ دسامبر به تقریباً ۸ میلیارد دلار رسیده است

CZ موضوع برداشت‌ها را به توییتر رساند تا اطمینان دهد که مشتریان بایننس دیگر وجوه خود را به طور انبوه برداشت نمی‌کنند. او همچنین بیان کرد که تراکنش‌های خروجی حتی در بین ۵ تراکنش برتر تاریخ این پلتفرم قرار ندارند و در طول سقوط Terra و نابودی FTX برداشت‌های بیشتری پردازش می‌شد.

 

مدیر عامل شرکت همچنین پیشنهاد کرد که صرافی‌های متمرکز باید هر از گاهی stress test withdrawals را انجام دهند تا کاربران بتوانند از صلاحیت شرکت‌ها آگاه شوند.

 

او معتقد است که آزمون استرس بایننس از FUD ناشی می‌شود که در میان شرکت‌کنندگان رمزارز تشدید شد، در حالی که چنین رویدادهایی برای سازمان مفید هستند و به ایجاد اعتبار کمک می‌کنند.

 

CZ گفت که مردم باید با خیال راحت دارایی‌های کریپتویی خود را در کیف پول‌های سرد ذخیره کنند. او نتیجه گرفت که بقیه کسانی که ترجیح می‌دهند از بایننس به عنوان نگهبان استفاده کنند، باید احساس امنیت کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا