بایننس باز هم قسر در رفت!

یک دادگاه عالی در بریتانیا اخیراً حکم مالکیتی را که علیه صرافی ارز دیجیتال Binance صادر شده بود، کنار گذاشت. بایننس در درخواست خود برای به چالش کشیدن این حکم گفت که این اقدام بدون اطلاع قبلی انجام شده است. بایننس همچنین گفت که نمی‌تواند با این حکم مطابقت کند، زیرا پس از انتقال دارایی‌های کریپتو به‌طور تقلبی مورد بحث صادر شد.

 

شاکی بدون اطلاع قبلی علیه بایننس اقدام کرد

دادگاه عالی بریتانیا اخیراً حکم به کنار گذاشتن یک حکم موقت موقت علیه صرافی ارزهای دیجیتال Binance داد. دستور موقت که بایننس را ملزم به حفظ مقدار مشخصی از ارزهای دیجیتال می‌کرد، پس از آن صادر شد که قربانی کلاهبرداری ارزهای دیجیتال ادعا کرد که وجوه دزدیده شده را در صرافی بایننس ردیابی کرده است.

 

طبق پست اخیر در وبلاگ شرکت حقوقی هربرت اسمیت فری‌هیلز، صدور حکم قانونی علیه بایننس یکی از اولین موارد شناخته شده است که در آن صرافی ارزهای دیجیتال اعطای حکم انحصاری را به چالش کشیده است. دستور انحصاری که در ۱۸ اکتبر ۲۰۲۲ صادر شد، در رابطه با ۴۷۰,۹۰۴ استیبل کوین USDT صادر شد که در حساب‌های کاربری Binance ردیابی شده بودند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا