بایننس محدودیت‌های کاربران روسی را حذف می‌کند

رسانه‌های کریپتویی محلی رونمایی کردند، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، بایننس، محدودیت‌های خاصی را برای کاربران روسی لغو کرده است. بر اساس گزارش‌های متعدد، روس‌ها می‌توانند بار دیگر از کارت‌های بانکی خود برای سپرده‌گذاری استفاده کنند و پلتفرم معاملاتی محدودیت موجودی آنها را که مطابق با تحریم‌های اروپا معرفی شده بود، لغو کرده است.

 

کارت‌های بانکی روسی، از جمله ویزا و مسترکارت، برای بارگیری حساب‌های بایننس استفاده می‌شود

دارندگان کارت‌های بانکی روسیه اکنون می‌توانند به بایننس، رهبر جهانی در میان صرافی‌های ارزهای دیجیتال، پول واریز کنند. طبق گزارش خبرگزاری روسی Kod Durova، سپرده‌گذاری نه تنها با کارت‌های Mir خود روسیه بلکه با ویزا و مسترکارت صادر شده توسط بانک‌های روسیه نیز امکان‌پذیر است.

 

این گزارش نشان می‌دهد که حساب‌های بایننس را می‌توان از طریق سرویس پرداخت روسی Qiwi با انتخاب گزینه کارت بانکی بارگیری کرد. روبل روسیه، پوند انگلیس، لیر ترکیه و یورو از جمله ارزهای فیات موجود هستند در حالی که دلار آمریکا پشتیبانی نمی‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا