بایننس مجوز MVP دبی را دریافت کرد

بایننس با دریافت مجوز MVP، اکنون می‌تواند خدمات رمزنگاری را به سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی واجد شرایط در منطقه ارائه دهد.

 

کسب مجور MVP توسط بایننس

بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، بایننس، مجوز MVP را از سازمان تنظیم مقررات دارایی مجازی دبی (VARA) دریافت کرد. این مجوز شرکت را قادر می‌سازد تا ارائه طیف وسیعی از خدمات دارایی دیجیتال را به سرمایه‌گذاران خرده فروشی و نهادی واجد شرایط در منطقه آغاز کند. پیش از آن، ناظران دبی مجوزی به بایننس اعطا کردند که به آن اجازه می‌داد تنها با سرمایه‌گذاران تایید شده و ارائه دهندگان خدمات مالی حرفه‌ای تعامل داشته باشد.

 

در ماه مارس سال جاری، بایننس مجوز موقتی را از VARA دبی دریافت کرد که به آن اجازه می‌داد خدمات ارزهای دیجیتال را به نوع خاصی از سرمایه‌گذاران محلی ارائه دهد. چراغ سبز به این معنی بود که شرکت باید در مدل بازار test adapt scal در کلان شهر عمل کند، در حالی که رگولاتور داخلی متعهد شد که این فرآیند را به شدت رعایت کند.

 

درباره صرافی بایننس بیشتر بدانید.

 

به نظر می‌رسد مقامات دبی از حضور Binance در منطقه خوشحال هستند زیرا اخیراً مجوز MVP را به آن داده اند. بنابراین، این پلتفرم اکنون می‌تواند خدمات دارایی دیجیتال را به سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی واجد شرایط ارائه دهد تا زمانی که آن‌ها قوانین محلی را رعایت کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا