اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

پاسخ سریع بایننس به بانک مرکزی اروگوئه

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس به سرعت پاسخ بانک مرکزی اروگوئه را در مورد خبری که چندی پیش داده شد، داد و به گفته بلومبرگ لاینیا، در حال حاضر در حال گفتگو در مورد این موضوع با بانک مرکزی اروگوئه است. این شرکت امکان صدور دفاعیه و تبیین دیدگاه خود در خصوص محصولات سرمایه گذاری را دارد.

 

گفتگوها بین بایننس و بانک مرکزی اروگوئه ادامه دارد

بایننس اروگوئه اظهار داشت که آنها بر روی مسائل مربوط به انطباق تمرکز دارند و از مقررات به عنوان تنها راهی که در آن این صنعت می تواند گسترش یابد و به مخاطبان اصلی دسترسی پیدا کند قدردانی می کند.

 

بایننس همچنین اعلام کرد:

بایننس تاکید می کند که در توسعه اکوسیستم رمزنگاری و بلاک چین در سطح جهانی پیشرو است و با تنظیم کننده ها، قانون گذاران، دولت ها و مقامات مجری قانون همکاری می کند تا امن ترین محیط برای این فعالیت را تضمین کند.

 

این حادثه ممکن است بحثی را در مورد دارایی‌های ارزهای دیجیتال آغاز کند که به دلیل عدم محبوبیت نسبی رمزارز در کشور در مقایسه با سایرین در لاتام، مانند ونزوئلا، آرژانتین و کلمبیا، از این موضوع جدا شده است. در واقع، هنوز در اروگوئه قانون خاصی برای ارزهای دیجیتال وجود ندارد. سال گذشته، بانک مرکزی اروگوئه نقشه راهی را منتشر کرد که فعالیت‌های مرتبط با رمزارز را با هدف تصویب صورت‌حساب ارزهای دیجیتال در آینده اعلام کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا