بایننس دستور توقف کلیه خدمات در بلژیک را صادر کرد

صرافی کریپتویی بایننس توسط اداره خدمات مالی و بازار بلژیک (FSMA) دستور داده شده است تا ارائه هرگونه خدمات صرافی ارز دیجیتال و کیف پول در این کشور را متوقف کند. رگولاتور مالی بلژیک تاکید کرد که بایننس با ارائه چنین خدماتی در بلژیک به کشورهایی که عضو منطقه اقتصادی اروپا نیستند، قوانین را نقض می‌کند.

 

رگولاتور بلژیک به Binance دستور داد تا خدمات کریپتویی را در کشور متوقف کند

اداره خدمات مالی و بازار بلژیک (FSMA) روز جمعه اعلام کرد که به صرافی ارزهای دیجیتال بایننس دستور داده است که ارائه خدمات ارز مجازی در بلژیک را فوراً متوقف کند.

 

FSMA خاطرنشان کرد که بایننس خدمات مبادله‌ای را در بلژیک بین ارزهای مجازی و ارزهای قانونی و همچنین خدمات کیف پول از کشورهایی که عضو منطقه اقتصادی اروپا نیستند، ارائه می‌کند.

 

رگولاتور مالی تاکید کرد:

FSMA بر این عقیده است که بایننس با ارائه چنین خدماتی در بلژیک از کشورهایی که عضو منطقه اقتصادی اروپا نیستند، این ممنوعیت را نقض می‌کند.

 

جزئیات اطلاعیه:

FSMA با تصمیم خود در تاریخ ۲۳ ژوئن ۲۰۲۳، تصمیم گرفته است که بایننس را ملزم به توقف فوری ارائه هرگونه خدمات مبادله‌ای در بلژیک بین ارزهای مجازی و ارزهای قانونی و همچنین خدمات کیف پول کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا