عملیات بایننس در نیجریه غیرقانونی شد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیجریه گفته است که شعبه محلی صرافی بایننس نه ثبت شده و نه توسط کمیسیون تنظیم شده است و بنابراین عملیات آن در نیجریه غیرقانونی است. رگولاتور همچنین گفته است که هر کسی که به معامله با Binance نیجریه ادامه دهد این کار را با مسئولیت خود انجام می‌دهد.

 

SEC نیجریه کریپتو را یک طبقه دارایی بسیار خطرناک می‌داند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیجریه گفته است که شعبه محلی صرافی ارز دیجیتال به طور غیرقانونی فعالیت می‌کند. در بخشنامه ای که در ۹ ژوئن صادر شد، تنظیم‌کننده نیجریه ساکنان محلی را از معامله با Binance نیجریه منصرف کرد. این اعلامیه توسط رگولاتور نیجریه کمتر از ۲۴ ساعت پس از آن منتشر شد که شعبه تحت محاصره بایننس در ایالات متحده مجبور به تعلیق سپرده‌ها و برداشت‌های دلاری شد.

 

علاوه بر غیرقانونی دانستن فعالیت‌های شرکت وابسته، کمیسیون همچنین به نیجریه‌ها در مورد خطرات سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال یا محصولات مرتبط هشدار داد، به ویژه زمانی که ارائه‌دهنده خدمات توسط SEC ثبت یا تنظیم نشده باشد. در همین حال، تنظیم‌کننده پیام خود را علیه سرمایه‌گذاری در یک طبقه دارایی که آن را بسیار خطرناک توصیف کرد، تکرار کرد.

 

رگولاتور به شعبه نیجریه Binance گفت:

به موجب این بخشنامه، Binance Nigeria Limited به این وسیله دستور داده شده است که فورا درخواست سرمایه‌گذاران نیجریه‌ای را به هر شکلی متوقف کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا