بایننس بیت کوین‌ها را به کیف پول جدیدی منتقل می‌کند

بایننس بیش از ۳ میلیارد دلار بیت کوین مشتریان را در زنجیره انتقال داد. این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد، بایننس حداقل ۳ میلیارد دلار بیت کوین خود را به یک آدرس بلاکچینی جدید منتقل کرده است. این حرکت بر ایمنی وجوه کاربران تأثیری نداشته است، زیرا وجوه بایننس در سردخانه قفل شده است.

 

حرکتی عظیم از کیف پول بایننس

طبق داده‌های Blockchain.com، کیف پول سرد ذخیره‌سازی جدید بایننس (همانطور که بایننس اشاره کرده است) ۱۵,۰۰۰ بیت کوین در ساعت ۵:۴۷ صبح روز دوشنبه به ارزش ۳۹۹ میلیون دلار دریافت کرد.

 

این تراکنش شامل انتقال بسیار بزرگتر ۱۱۷,۰۰۰ بیت کوین از یک آدرس کیف پول سرد قبلی بایننس به آدرس جدید دیگری بود که در مجموع بیش از ۳ میلیارد دلار ارزش داشت. داده‌های Bitinfocharts نشان‌دهنده کاهش ۱۳۰,۰۰۰ بیت کوین از کیف پول سرد صرافی امروز صبح است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا