بایننس از هلند خارج شد

بایننس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان، اعلام کرد که از بازار هلند خارج می شود زیرا نتوانسته است به عنوان ارائه‌دهنده خدمات کریپتویی ثبت نام کند. این خبر پس از آن منتشر شد که نهاد بایننس در قبرس درخواست حذف از ثبت ارائه‌دهندگان خدمات دارایی دیجیتال این کشور را داد.

 

بایننس هلند و قبرس را ترک می‌کند تا بر سایر حوزه‌های قضایی اتحادیه اروپا تمرکز کند

بایننس، صرافی جهانی ارزهای دیجیتال، در حال خروج از هلند است. روز جمعه، این شرکت فاش کرد که تلاش‌هایش برای کار در کشور مطابق با مقررات محلی منجر به ثبت نام به عنوان ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) نشده است.

 

بایننس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که از ۱۷ ژوئیه، مشتریان فعلی فقط می‌توانند دارایی‌ها را برداشت کنند، در حالی که سپرده‌گذاری، خرید و معاملات امکان‌پذیر نخواهد بود.

 

این پلتفرم تاکید کرد:

با اثر فوری، هیچ کاربر جدیدی که در هلند زندگی می‌کند پذیرفته نخواهد شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا