بایننس بیش از ۱۰۰۰ کارمند خود را اخراج می‌کند

بر اساس گزارش رسانه‌ها، صرافی پیشروی بایننس پس از یک رشته خروج از مدیران، صدها شغل را اخراج کرده است. این خبر در حالی منتشر می‌شود که پلتفرم معاملات سکه ششمین سالگرد خود را در میان افزایش فشار تنظیم‌کننده‌ها جشن می‌گیرد ولی توسط بنیانگذار آن، چانگ پنگ ژائو به عنوان FUD نامیده شد و گفت که شرکت او هنوز در حال استخدام است.

 

کاهش مشاغل عمده صرافی بایننس در میان سرکوب مقررات ایالات متحده

بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز جهان، پس از خروج چندین مدیر از شرکت، نیروی کار خود را کاهش می‌دهد. گزارش‌های رسانه‌ها در مورد اخراج‌ها در شرایطی منتشر می‌شود که در حال سرکوب صنعت و پلتفرم معاملاتی در ایالات متحده است، جایی که این صنعت درگیر دعاوی با کمیسیون‌های اوراق بهادار و فیوچر است و توسط وزارت دادگستری تحت بررسی است.

 

روز جمعه، وال استریت ژورنال گزارش داد که بایننس بیش از ۱۰۰۰ کارمند خود را در هفته‌های اخیر اخراج کرده است. یک منبع آگاه بعداً به رویترز تأیید کرد که غول رمزارز مشاغل خود را کاهش داده است. این گزارش‌ها تنها چند روز پس از آن منتشر می‌شوند که مشخص شد چندین مدیر اجرایی در حال خروج از پلتفرم دارایی‌های دیجیتال با بیشترین حجم معاملات روزانه هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا