اخبار صرافی‌ هااخبار آلت‌ کوین‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

راه‌اندازی توکن فوتبال بایننس

بازار معاملات آتی (ّFuture) Binance در حال راه‌اندازی شاخص توکن فوتبال بایننس USD-M است. بایننس در آستانه جام جهانی فیفا قراردادهای دائمی شاخص توکن هواداران فوتبال را راه‌اندازی کرد. قراردادهای دائمی شاخص توکن فوتبال که به تازگی راه‌اندازی شده است تا ۲۵ برابر اهرم دارد.

 

توکن فوتبال بایننس

Binance Futures قراردادهای دائمی شاخص توکن فوتبال بایننس USD-M (FOOTBALLUSDT Perpetual Contracts) را با حداکثر اهرم ۲۵ برابری در ۰۱/۰۹/۲۰۲۲ در ساعت ۰۳:۰۰ (UTC) راه‌اندازی می‌کند. شاخص توکن هواداران بایننس یک شاخص ارزهای دیجیتال جدید است که برترین توکن‌های هواداران باشگاه فوتبال لیشت شده در بایننس اسپات را بر اساس ارزش بازار ردیابی می‌کند. این شاخص از اول سپتامبر با جفت ارز USDT و ساعات معاملاتی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته راه‌اندازی می‌شود.

 

بایننس همچنین گزارش داد که صرافی ممکن است مشخصات قراردادها مانند تعداد، حداکثر اهرم، قیمت اولیه را تغییر دهد. جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ از ۲۰ نوامبر تا ۱۸ دسامبر ۲۰۲۲ در قطر برگزار می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا