بررسی بایننس به دلیل نقض تحریم‌های روسیه

بر اساس یک گزارش رسانه‌ای، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس با تحقیقات ایالات متحده به دلیل مشکوک بودن به نقض تحریم‌ها علیه روسیه مواجه است. این تحقیق به بررسی این موضوع می‌پردازد که آیا روس‌ها از این پلتفرم تجاری برای دور زدن محدودیت‌های مالی اعمال شده به دلیل تهاجم مسکو به اوکراین استفاده کرده اند یا خیر.

 

منابع می‌گویند صرافی کریپتویی بایننس با یک مشکل دیگر در ایالات متحده روبرو می‌شود

بلومبرگ به نقل از چندین منبع آگاه فاش کرد که وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) در تلاش است تا مشخص کند آیا بایننس هولدینگ، اپراتور بزرگ‌ترین صرافی رمزارز جهان، برای فرار روس‌ها از تحریم‌های غرب استفاده شده است یا خیر.

 

به گفته پنج نفری که تصمیم گرفتند ناشناس باقی بمانند، بخش امنیت ملی وزارتخانه در حال بررسی این موضوع است که آیا این شرکت یا مقامات آن محدودیت‌های اعمال شده در رابطه با حمله روسیه به اوکراین را به عنوان بخشی از تحقیقات محرمانه نقض کرده اند یا خیر.

 

یکی از افراد گفت:

تحقیق که قبلا گزارش نشده بود، در مسیری موازی با تحقیقات موجود توسط بخش جنایی در حال حرکت است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا