اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

معاملات فیوچرز بایننس برای کاربران آفریقای جنوبی

یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، بایننس، گفته است که محصولات فیوچرز آن اکنون در دسترس کاربران واجد شرایط آفریقای جنوبی است. بایننس در پیامی به کاربران خود اعلام کرد که مشکلات را با تنظیم کننده منطقه‌ای اصلاح کرده است و فعالیت‌های آن در آفریقای جنوبی اکنون مجاز است.

 

بایننس ارائه معاملات فیوچرز به کاربران آفریقای جنوبی را آغاز کرد

تقریبا یک سال پس از اینکه بایننس کاربران آفریقای جنوبی را از دسترسی به پلتفرم معاملات فیوچرز خود مسدود کرد، صرافی ارز دیجیتال اعلام کرد که معاملات فیوچرز در حال حاضر برای کاربران واجد شرایط از این کشور در دسترس است. در بیانیه‌ای، صرافی ارز دیجیتال به کاربران خود گفت که نوع محصولات معاملات فیوچرز ارائه شده از عرضه قبلی بایننس در آفریقای جنوبی تغییری نکرده است.

 

با این حال، صرافی ارزهای دیجیتال گفت که روش ارائه چنین محصولاتی را به کاربران آفریقای جنوبی تغییر داده است.در اکتبر ۲۰۲۱ بایننس گفت که کاربران آفریقای جنوبی را از دسترسی به معاملات فیوچرز، آپشن، لوریج و مارجین خود باز می‌دارد.

 

 

تصمیم ناگهانی صرافی رمزنگاری مدت کوتاهی پس از آن اتخاذ شد که اداره رفتار بخش مالی (FSCA) به مردم نسبت به معامله با Binance هشدار داد. در آن زمان، رگولاتور فاش کرد که صرافی رمزارز مجاز به ارائه هیچ گونه مشاوره مالی یا ارائه هیچ گونه خدمات واسطه‌ای در آفریقای جنوبی نیست.

 

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا